Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Людина та суспільство

Люди та суспільство

У 2017 році за сприяння служби зайнятості Рівненщини працевлаштовано 672 учасники АТО

Про це поінформував директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

В результаті роботи інспекторів Управління Держпраці у 2017 році підприємства Рівненщини погасили понад 20 млн грн заборгованої зарплати

У 2017 році головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів здійснили 481 перевірку додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування та 56 інспекційних відвідувань, інформація щодо яких внесена до реєстру повідомної реєстрації.

У 2017 році за сприяння центрів зайнятості Рівненщини працевлаштовано 34,8 тис. громадян

• За січень-грудень 2017 року послугами служби зайнятості Рівненщини скористалися 40,2 тис. безробітних громадян.

У 2017 році до Управління Держпраці звернулися 1325 жителів Рівненщини

Протягом 2017 року до Управління Держпраці у Рівненській області надійшло 868 звернень громадян (у 2016 – 482). З них: 94 – поштою (у т.ч. електронною), 177 подано особисто, 250 - через органи влади, 292 - через Урядову гарячу лінію, 90 - через Рівненський обласний контактний центр.

Дубно виграло європейський грант на мільйон євро

Подробиці розповідає міський голова Дубна Василь Антонюк: Дубно взяло участь у європейському конкурсі по угоді мерів і виграло його по чотирьох об’єктах.

З 1 січня у Рівному діють нові тарифи на тепло та гарячу воду

У лютому рівняни отримають платіжки від «Рівнетеплоенерго» з новими тарифами. Їх наприкінці грудня затвердили на засіданні Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

За сприяння служби зайнятості Рівненщини у січні-листопаді 2017 року працевлаштовано 630 учасників АТО

Послуги обласної служби зайнятості у січні-листопаді 2017 року продовжували отримувати 2329 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції. З них мали право на отримання допомоги по безробіттю 2224 особи.

Переселенці продовжують отримувати послуги служби зайнятості

У січні-листопаді 2017 року послуги служби зайнятості Рівненщини отримували 180 осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО.

У Службі зайнятості запрацювала «гаряча лінія» 0 800 50 99 66

Сьогодні, 14 грудня, по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

За 11 місяців цього року працевлаштовано 33 тис. громадян за сприяння центрів зайнятості Рівненщини

• За січень-листопад 2017 року послугами служби зайнятості скористалися 37,8 тис. безробітних громадян.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог