Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Освіта

Новини освіти

9 січня стартує реєстрація на пробне ЗНО

Зареєструватись для участі у ньому можна буде на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти з 9 до 31 січня.

Коли у школах Рівного осінні канікули

Нагадуємо батькам школярів структуру цього навчального року. Її прийняли ще наприкінці серпня цього року на секційному засіданні керівників навчальних закладів.

Для учнів Рівненського району придбали три шкільних автобуси марки «Еталон»

Діти довозитимуться із сіл Загороща, Рубче та Милостів.

На сайті www.vstup.info почала працювати система «Конкурс»

З її допомогою можна переглянути перелік вступників, які подали заяви в певний виш на певну спеціальність, їхні конкурсні бали та пріоритетність заяв. Таким чином абітурієнт може відслідкувати свій рейтинг серед інших вступників та шанс на вступ до обраних ВНЗ.

Цьогоріч додаткова сесія ЗНО проходитиме у Рівненській українській гімназії

Писатимуть тестування учасники, котрі перебували на навчанні за кордоном, хто з поважних причин не зміг з’явитися на основну сесію, хто не подав необхідні документи тощо.

З Кропивницького повернулись із нагородами

Юні ботаніки з Рівненщини вибороли призові місця на VІ Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків, в якому брали участь 19 команд з 17 областей. 

Двоє рівненських студенток серед сотні найкращих, яким призначено академічні стипендії Кабінету Міністрів України

Так, стипендіатами Уряду стали Вікторія Бега - студентка НУ «Острозька академія» та студентка Національного університету водного господарства та природокористування Людмила Герус.

Американці два тижні безкоштовно вчитимуть всіх охочих рівнян англійської

З 12 до 22 червня волонтери зі США проведуть у Рівному курс розмовної англійської мови. Навчання безкоштовне. Охочі відвідувати курси повинні будуть пройти співбесіду, аби американці визначили рівень англійської.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог