Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рівне

Новини м.Рівне

Арт-студія образотворчого мистецтва Анни Вітрук «Зима буває кольоровою» запрошує

«Зима буває кольоровою» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих».

У Рівному біля органного — нова скульптура і музика Баха, Моцарта й Бетховена

На майдані Музики перед Рівненським органним залом встановили скульптуру арфи з янголом. Тож тепер композиція із викладеного бруківкою у формі зірки підвищення з лавочками набула завершеної форми.

З 1 січня у Рівному діють нові тарифи на тепло та гарячу воду

У лютому рівняни отримають платіжки від «Рівнетеплоенерго» з новими тарифами. Їх наприкінці грудня затвердили на засіданні Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

18 січня у Рівному виступатиме хор імені Григорія Верьовки

У період Різдвяних і Новорічних свят до Рівного завітає Національний заслужений академічний український народний хор України імені Верьовки.

«Блакитна мрія»: у Рівне приїхав перший конкурент дуобуса

Під самий Новий рік до Рівного прибув тролейбус із «Південмашу» – «Дніпро Т-203» з автономним ходом. Це перший із шести замовлених.

Президент України присвоїв почесне звання відомому рівнянину

Почесне звання народного артиста України присвоєно КРЕТУ Зіновію Миколайовичу — головному диригентові комунального закладу «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» Рівненської обласної ради.

Звання «Заслужений лікар України»

Звання «Заслужений лікар України» відповідно до указу Президента отримав головний лікар Рівненської дитячої міської лікарні Микола Надєйко.

Міжнародний день волонтера у твоєму місті!!!

2-го грудня 2017 року о 14 годині Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» (Рівне, вул.Короленка, 6) відзначатиме Міжнародний день волонтера.

У Рівному нагородили звичайних людей за героїчні вчинки

Захід фінансували за рахунок «Громадського бюджету» і його вартість становила близько 70 тисяч гривень.  За словами організаторів, критеріїв у відборі переможців було небагато, але вони стали визначальними.

Магазин mttc.com.ua/?page_id=369 твердотопливных котлов. | перетяжка мебели
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог