Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Спорт

Спорт

Костопільчанин Дмитро Сірук виборов перше місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

Змагання з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів пройшли 17 вересня у Львові. Спортсмен переміг з результатом 30.27.

Двоє спортсменів Рівненщини, які захищали честь держави на Дефлімпійських іграх у Туреччині, отримали державні нагороди

Орденом «За мужність» І ступеня нагороджено Сергія Фролова, який став срібним призером з футболу.

Дворазова чемпіонка та бронзова призерка Дефлімпійських ігор із дзюдо Катерина Шепелюк отримала орден княгині Ольги ІІ ступеня.

Плавець з Рівного став чемпіоном Всесвітньої Універсіади

Рівненський плавець Михайло Романчук виборов золоту медаль на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань).

Рівненські дзюдоїсти вибороли на чемпіонаті Європи 8 нагород

Три золота, два срібла та три бронзи вибороли дзюдоїсти Рівненщини у складі національної збірної на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.

Борці з Рівненщини вибороли призові місця на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби серед кадетів

Змагання відбулися у місті Сараєво (Боснія і Герцеговина). Владислав Кузько та Мирослав Солов’ян отримали срібні медалі у вагових категоріях 46 кг та 54 кг відповідно.

На чемпіонаті Європи з кульової стрільби українська зібрна виборола срібні медалі

В стрільбі з малокаліберного пістолета на п`ятдесят метрів наші спортсмени перемогли збірну з Росії, проте поступилися сербам.

Рівненська дзюдоїстка виборола золото на Дефлімпійських іграх

Дзюдоїстка Катерина Шепелюк здобула золоту медаль на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх, що тривають у турецькому місті Самсун.

Усіх охочих запрошують на "Кубок вулиць-2017"

Відкритий фестиваль з футболу відбудеться у Рівному 26 липня — молодша вікова група-до 14 років включно та 27 липня — старша вікова група-до 17 років включно.

Рівненські лікарі-футболісти привезли кубок Чемпіонату Світу

Під керівництвом рівненського дерматовенеролога українська збірна отримала срібло на Чемпіонаті Світу з футболу серед лікарів.

Вихованець Дубенської районної ДЮСШ Микола Синюк став переможцем чемпіонату Європи з параканое

Змагання проходили 15-16 липня в місті Пловдив (Болгарія). В класі КL2 на дистанції 200 метрів спортсмен завоював срібну нагороду.

Лучшие спорттовары в КонцептФитнесс- купить беговые дорожки Circle.Недорого.