Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Спорт

Спорт

На чемпіонаті Європи з кульової стрільби українська зібрна виборола срібні медалі

В стрільбі з малокаліберного пістолета на п`ятдесят метрів наші спортсмени перемогли збірну з Росії, проте поступилися сербам.

Рівненська дзюдоїстка виборола золото на Дефлімпійських іграх

Дзюдоїстка Катерина Шепелюк здобула золоту медаль на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх, що тривають у турецькому місті Самсун.

Усіх охочих запрошують на "Кубок вулиць-2017"

Відкритий фестиваль з футболу відбудеться у Рівному 26 липня — молодша вікова група-до 14 років включно та 27 липня — старша вікова група-до 17 років включно.

Рівненські лікарі-футболісти привезли кубок Чемпіонату Світу

Під керівництвом рівненського дерматовенеролога українська збірна отримала срібло на Чемпіонаті Світу з футболу серед лікарів.

Вихованець Дубенської районної ДЮСШ Микола Синюк став переможцем чемпіонату Європи з параканое

Змагання проходили 15-16 липня в місті Пловдив (Болгарія). В класі КL2 на дистанції 200 метрів спортсмен завоював срібну нагороду.

У Львові рівнянка стала найкращою

Днями у Львові завершився чемпіонат України з кульової стрільби. Участь у змаганнях брали вихованці спортшкіл з шістнадцяти областей.

Лучники з Березнівщини вибороли срібло на чемпіонаті Європи

19-річні березнівчани Антон Комар та Сергій Розкидний привезли срібні медалі з чемпіонату Європи.

Спортсменка з Рівненщини Ярина Матло отримуватиме стипендію Глави держави

За срібло на XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року з плавання дівчина отримуватиме щомісяця по 12 тисяч гривень впродовж року. Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко.

Борці з Костопільщини здобули три золоті нагороди на Відкритому республіканському турнірі із греко-римської боротьби

Змагання серед юнаків 2000-2001 р.н., 2002-2003 р.н. проходили 22-24 лютого у місті Ліда (Білорусь).

На чемпіонаті України з стрільби кульової, що триває нині у Львові, у вправі МІХ Олег Омельчук та Оксана Ковальчук здобули золоті нагороди

Таким чином рівненські спортсмени вибороли право брати участь у чемпіонаті Європи, що відбудеться в Словенії на початку березня.

Лучшие спорттовары в КонцептФитнесс- купить беговые дорожки Circle.Недорого.