Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Влада

Влада

В результаті роботи інспекторів Управління Держпраці у 2017 році підприємства Рівненщини погасили понад 20 млн грн заборгованої зарплати

У 2017 році головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів здійснили 481 перевірку додержання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування та 56 інспекційних відвідувань, інформація щодо яких внесена до реєстру повідомної реєстрації.

У 2017 році за сприяння центрів зайнятості Рівненщини працевлаштовано 34,8 тис. громадян

• За січень-грудень 2017 року послугами служби зайнятості Рівненщини скористалися 40,2 тис. безробітних громадян.

У 2017 році до Управління Держпраці звернулися 1325 жителів Рівненщини

Протягом 2017 року до Управління Держпраці у Рівненській області надійшло 868 звернень громадян (у 2016 – 482). З них: 94 – поштою (у т.ч. електронною), 177 подано особисто, 250 - через органи влади, 292 - через Урядову гарячу лінію, 90 - через Рівненський обласний контактний центр.

Президент України призначив стипендії медикам з Рівного

Напередодні Нового року Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення державних стипендій видатним діячам охорони здоров’я».

За 11 місяців цього року працевлаштовано 33 тис. громадян за сприяння центрів зайнятості Рівненщини

• За січень-листопад 2017 року послугами служби зайнятості скористалися 37,8 тис. безробітних громадян.

Орденом княгині Ольги нагородили сільського голову на Костопільщині

Малостидинський сільський голова Людмила Король — у списку нагороджених президентом до Дня місцевого самоврядування, який відзначали учора.

Всеукраїнський ярмарок вакансій в «Епіцентрі»

У рамках соціального проекту «Живи та працюй в Україні!» Служба зайнятості проведе 8 грудня спільно із Національною мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» та Національною мережею декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова лінія» Всеукраїнський ярмарок вакансій одночасно у понад 30 містах України.

На кожному четвертому підприємстві інспектори виявили порушення трудових прав інвалідів

У січні-жовтні 2017 року інспектори Управління Держпраці у Рівненській області здійснили 113 перевірок додержання законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

Першим 23 добровольцям Рівненщини присвоїли офіційний статус

Члени комісії розглянули 23 заяви бійців, які пішли добровільно воювати за територіальну цілісність та державний суверенітет на сході України. Це 10 пакетів документів від представників ГО «Дія» Дмитра Яроша та 13 – від Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор».

Якщо найманий працівник зареєструвався ФОП – податкова соціальна пільга надається

З 1 січня 2011 року порядок оподаткування доходів фізичних осіб регулюється Податковим кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, згідно з п.п.169.2.1 п.169.1 ст.169 якого встановлено, що податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати (п.п.14.1.48 п.14.1 ст.14 ПКУ) тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог