Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Агенція "ІнвестІнРівне"

Агенція "ІнвестІнРівне" - це спеціалізована агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів у Рівненській області. Відіграє провідну роль в регіональній стратегії збільшення потоку прямих іноземних інвестицій та надання професійної допомоги інвесторам. Агенція діє за принципом «єдиного вікна» для іноземних інвесторів, що полегшує процес входження на ринок та розвитку бізнесу.

Наше покликання обумовлює три наступні цілі агенції: просувати Рівненську область та стимулювати потік прямих іноземних інвестицій до регіону; надавати усі необхідні послуги та підтримку інвесторам, що приходять в область; покращити інвестиційний та бізнес клімати Рівненської області.

Для досягнення наших цілей ми ставимо перед собою наступні завдання: просувати Рівненську область як привабливу місцевість для інвестування та ведення бізнесу; підтримувати іноземних інвесторів та бізнес, що розглядають можливість інвестування у Рівненську область; працювати з інвесторами для забезпечення їх вигідного зростання в регіоні; покращувати інвестиційний клімат в регіоні шляхом надання практичних рекомендацій владі.

Контакти: 

Тел.: +38 0362 269 565

вул. Гетьмана Мазепи, буд. 19, м. Рівне, 33028, Україна

invest@investinrivne.org

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог