Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Агентство моделей "Панна"

Модельне агенство «ПАННА» - агенство, яке готує високопрофесійних моделей, існує вже 15 років. За цей час сотні дівчат пройшли школу моделей в даному агенстві. Серед них багато хто стали провідними моделями та переможцями багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Моделі агентства «ПАННА» беруть участь у модельних заходах в різних країнах та містах світу – Парижі, Мілані, Лондоні, Токіо, Шанхаї, у Кореї, Китаї, Лівані та Росії. Добре знані рівненські красуні і на теренах України.
Наші дівчата здобували титули: «Міс Україна-97», «Міс Західна Україна-2004», «Королева Західної України-2002», «Перша віце Королева Західної України-2006 та 2008, Друга віце Королева Західної України-2007, Міс ВАКАЦІЯ в Польщі, Перша віце- Королева України-2009» , «Друга віце Королева – 2010», «І віце міс-2010»Міжнародного конкурсу «Нове обличчя», фіналістка конкурсу краси «Міс Європа-2004»., І-віце міс блонд України 2011, І-віце міс Євразія 2011.
Понад 12 років «Панна» є представником національного комітету «Міс Україна» та національного комітету «Міс Україна Захід», а також національного комітету Міні-міс Україна та Міні-Міс Західна Україна , Тому саме вихованки модельного агентства «ПАННА» представляють Рівненщину на цих конкурсах краси.
А в цьому році агентство моделей «ПАННА» удостоєнно честі бути представником в Україні Міжнародного конкурсу краси «Міс Євразія».
Наша модель є володаркою статуетки Гордість міста в номінації «Найкраща модель року». Дівчата були обличчям обкладинки журналів «ЄВА» , «Сезони мод», «С тобой», «Космополітен», «ТОП-10» та знімались для сторінок багатьох інших журналів в Україні та закордоном.
Вражають і останні досягнення випускниць агентства. "Міс Рівненщина-2007", фіналістка конкурсів “Міс Україна” та “Княгиня України” Анна Тарасюк стала “Другою віце-Королевою України”, "Міс Рівненщина-2008", фіналістка “Міс України” Наталія Соловйова —“Міс глядацьких симпатій Буковини”, першою віце-міс міжнародного конкурсу “Обличчя року”, а також фіналісткою телевізійного конкурсу "Королева України".
Фіналістка "Міс Рівненщина" Світлана Сиротюк виборола титул “Другою віце-Перлиною Чорного моря” та увійшла в шістку фіналісток “Красуні України” а також виборола титули "Міс Бікіні " та "І-віце міс Євразія 2011"! Фіналістка "Міс Рівненщина" та "Міс Західна України" Тетяна Климець взяла учать у конкурсі "Міс Україна-Поділля" та стала І-віце міс Блонд України – 2011, а також представила Україну на міжнародному конкурсі «Міс Євразія 2011 »!
А володарка титулів "Міс Рівненщина 2010" та «Княгиня України-2010», фіналістка "Міс України" Дарина Сачук разом учасницею показів у Парижі, Мілані, Токіо Лілія Боць взяли участь у більшості показів мод на Ukrainian fashion week.
Вже 4 роки поспіль агентство моделей «Панна» разом із рекламно-маркетинговою компанією «Неомарк» є організаторами Рівненського обласного конкурсу краси «Міс Рівненщина» (www.miss.rv.ua). Переможниця конкурсу представляє нашу область на національному конкурсі краси «Міс Україна»
Та агенство на цьому не зупиняється ми на шляху подальших досягнень.

Агенство моделей "Панна" надає наступні послуги:

  • Підбір та організація участі професійних моделей у показах, виставках, презентаціях, зйомках і т.д.)
  • Фотозйомки для плакатів, журналів, буклетів, каталогів.
  • Послуги візажу.
  • Навчання в школі моделей.
Контакти: 

м. Рівне, вул. Гагаріна, 6
МПК "Текстильник"
офіс:№18-a
тел./ф. 0(362)24-00-45
43-41-24
тел.моб. 097 807 96 01
098 8318838

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог