Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Автокінотеатр AUTO MOVIE

AUTO MOVIE – це незвичайний кінотеатр у Рівному. Це місце нового відпочинку під відкритим небом, який надає можливість дивитися улюблені фільми в новому ракурсі – з Ваших улюблених авто!

AUTO MOVIE - це нове місце у Рівному для комфортного відпочинку, зустрічі з друзями, романтичних побачень на своїй комфортній території – у своєму, власному авто!

Великий екран 12х7 метрів, зоряне небо, комфорт Вашого авто, відмінна якість улюблених фільмів визнаних митців режисури, MOVIE BAR, з ексклюзивною кухнею і доставкою їжі та напоїв прямо в авто, приємний професійний персонал – це все чекає на Вас в нашому автокінотеатрі за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с. Вересневе, вул. Авіаторів 5, привокзальна площа Рівненського Аеропорту!

В нас можна регулювати звук, спілкуватися в повний голос, палити, говорити по мобільному, цілуватися не заважаючи іншим! Тут місця для поцілунків у будь-якому ряду! Ви можете приїхати і поїхати у будь-який час.

Звук на FM частоті – 99,7 FM у всіх автомобільних аудіосистемах.

Парковка на 50 машиномісць. Заїзд в авто кінотеатр не передбачає оплати за кожного відвідувача. Ви оплачуєте паркувальне місце машини, а кількість пасажирів – вирішувати водію!

Вартість квитка – 30,00 грн.

Правила відвідування авто кінотеатру AUTO MOVIE прості.

Сеанси починаються в зимовий період щоп’ятниці щосуботи та щонеділі о 20:00 та о 22:00.

Автокінотеатр AUTO MOVIE працює у будь-яку погоду! Ви під’їжджаєте до заїзду в авто кінотеатр, купуєте білет, отримуєте меню на займаєте місце на парковці згідно місця, вказаного в білеті. Налаштовуєтеся на FM- хвилю, гасите габаритні вогні на насолоджуєтеся переглядом! Для виклику авто-офіціанта потрібно на декілька хвилин ввімкнути аварійку.

Крупногабаритні авто (джипи та міні вени) розміщуються в останніх рядах, або займають крайні місця свого ряду, що не закривати екран іншим меншим авто.

• Швидкість руху на площадці не більше 10 км/год.
• Заборонено привозити з собою їжу та напої
• Заборонено вживати алкоголь водіям
• Заборонено вживати наркотичні та психотропні речовини
• Виключайте стопи, фари, габаритні вогні, задні лампи…
• Розміщуйтесь на площадці згідно розмітки та вказаних у квитку паркувальних місць.

Авто кінотеатр AUTO MOVIE – це унікальне місце для проведення різних видовищ:

• Корпоративи
• Презентації та семплінг
• Автомобільні і мото-шоу. Прем’єри автомобілів і мотоциклів
• Тест-драйви
• Міні-виставки, ярмарки, фестивалі
• Пікнікі, організовані зустрічі
• Дитячі свята

Для повноти відпочинку водіїв в нас працює послуга «драйв-таксі». У зручний час кваліфікований водій доставить Вас на Вашій машині за вказаною адресою. Тому Ви можете повністю розслабитися і отримати максимум задоволення від перегляду фільму. До послуг авто кінотеатру додається протирання скла авто. На той випадок якщо Ви не встигли заїхати на автомийку.

На території авто кінотеатру працює туалет.

Контакти: 

тел. 0362-45-30-99

e-mail: office@automovie.com.ua 

Рівненська область, Рівненський район, с. Вересневе, вул. Авіаторів 5, привокзальна площа Рівненського Аеропорту!

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог