Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

База відпочинку «Воронуха»

Ми пропонуємо Вам відвідати чарівні куточки Рівненщини, відпочити від повсякденних проблем, насолоджуючись свіжим лісовим повітрям, співом птахів, та скуштувати смачного меду зібраного нашими невтомними трудівницями – бджілками. Всю цю красу можна зустріти на нашій базі відпочинку «Воронуха», що знаходиться на території Щекічинської сільської ради, урочище (хутір) Воронуха Корецького району Рівненської області. Територія бази відпочинку освітлюється та знаходиться під охороною. До Ваших послуг: російська лазня, камін та смачна українська кухня на свіжому повітрі забезпечать неперевершений настрій та почуття. Для Ваших дітей ми влаштували безпечні ігрові майданчики, де малеча з радістю може побавитися, а Ви тим часом відпочиваючи в колі сім’ї чи своїх друзів, спостерігатимете за нею із затишної альтанки. Більш детальну інформацію, ціни та контактні телефони, Ви зможете дізнатися на інших сторінках нашого сайту.

Контакти: 

Тел.: +38 097 293 88 76; +38 066 834 57 19; +38 097 864 66 75.

E-mail: zbccv@ukr.net

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог