Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян

Прес-реліз до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2009 року № 198 "Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян"
 
З метою здійснення заходів щодо соціального захисту громадян та підтримання їх купівельної спроможності з урахуванням зростання цін 11 березня 2009 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 198 "Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян".

Відповідно до зазначеної постанови передбачається установити з 1 квітня 2009 року підвищення до державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до Законів України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам" у розмірі 7,5 гривні, збільшивши його з 1 липня 2009 р. - до 14,2 гривень, а з 1 жовтня 2009 р. - до 28,4 гривень.

Підвищення здійснюється непрацюючим інвалідам та особам, які не мають права на пенсію. Особам, які отримують державну соціальну допомогу на дітей або недієздатних осіб - незалежно від факту роботи отримувача допомоги.
 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог