Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Дубенський замок – номінант загальнонаціональної акції «7 чудес України»

Дубно замокУ історії будь-якого міста трапляються події, які звеличують, виокремлюють його на державному рівні та змінюють життя його мешканців. Особливо це помітно на прикладі невеликих містечок, таких як Дубно. Така подія трапилася напередодні 20-ої річниці Незалежності України, а саме 22 серпня 2011 року. Саме у цей день відбулося нагородження номінантів загальнонаціональної акції «7 чудес України», серед яких опинився і Дубенський замок.    
Дубенський замок – номінант загальнонаціональної акції "7 чудес України"Загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована Фондом заступника Голови Верховної Ради України Миколи Томенка «Рідна країна» у 2007 році. У 2010 році широкому загалу було презентовано проект – «7 чудес України: замки, фортеці, палаци». Суть акції полягає у відборі семи чудесних замків, фортець та палаців України. За словами організатора акції М.Томенка, метою проведення акції стало прагнення відкривати та пізнавати красу нашої країни, її багату історичну спадщину та великий туристичний потенціал.
Таким чином, Дубенський замок потрапив до числа фіналістів акції «7 чудес України», яка на даний час підходить до свого найцікавішого етапу – визначення переможців.
Інтернет-голосування у відкритому режимі триватиме до 1 грудня 2011 року, коли і буде визначено 7 чудес України у номінації: замки, фортеці палаци та відбудеться церемонія нагородження переможців. Для участі в голосуванні необхідно зареєструватись на сайті http://7chudes.in.ua або зайти на сайт, використавши логін Facebook.
Отже, голосуймо за Дубенський замок! Допоможемо Дубну, як маленькому провінційному містечку, прославитися на всю державу. Зробімо замок у місті Дубні одним із 7 чудес України, який може стати новим символом нашого регіону.
Все залежить від вашого голосу!!!

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог