Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Етнокультурний Центр "Веснянка"

Етнокультурний центр „Веснянка” Рівненського міського Палацу дітей та молоді.В структурі Етнокультурного центру три творчі колективи: зразковий фольклорний гурт „Весняночка” ; народний фольклорний гурт „Веснянка”; народний етногурт „Сільська музика” та лабораторія поліського фольклору. Етнокультурний центр „Веснянка” є засновником та організатором Міжнародного молодіжного фестивалю традиційної народної культури „Древлянські джерела” в м. Рівне, що занесений до календарів IOV та CIOFF (неурядових організацій, що співпрацюють з ЮНЕСКО).
Художній керівник Етнокультурного центру „Веснянка”, відмінник освіти України, заслужений працівник культури України, лауреат Всеукраїнської премії за охорону та збереження нематеріальної культурної спадщини ім. В.Гнатюка – Віктор КОВАЛЬЧУК.

Контакти: 

Рівне, вул. кн. Володимира, 10

E-mail: kovalchuk@ukrwest.net

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог