Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Глиннівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівського району

Директор  Карповець Микола Петрович,

1967 року народження, освіта  вища,

закінчив  Міжнародний економіко-гуманітарний університет,

за  спеціальністю фізичне  виховання,

на  посаді директора – з 2002 р.

У Глиннівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів навчається 669 учнів, працює 53 педагогічних працівника, з них – 1 вищої категорії, 10 – І категорії, 13 – ІІ категорії, 29 – спеціалістів.

До  матеріальної бази школи входять: 24 навчальні кабінети, комп’ютерний клас, медпункт, актова зала, кімната суспільних організацій, психологічний кабінет та інше.

Науково-методична  проблемна тема, над якою працює школа, «Диференціація навчально-виховного процесу на основі реалізації індивідуальних можливостей кожного учня».

На  території школи розташовані 5 окремих  приміщень (школа, котельня, очисні споруди, 2 пожежних резервуари та трансформаторна  підстанція).

Будівництво розпочато в 2004 році (освоєно 214,4 тис.грн.). З 2005 року по вересень 2008 року роботи не проводились у зв’язку з відсутністю фінансування. З вересня 2008 року будівництво школи відновлено. Школа поділена на чотири блоки, у 2009 році буде введено в експлуатацію два, які готові на 100%, два інших блоки знаходяться на стадії незавершеного будівництва.

Будує Глиннівську ЗОШ І-ІІІ ступенів генеральний підрядник ВАТ «Рокитнівська ПМК – 180». На добудову Глиннівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, починаючи з вересня 2008 року, було виділено понад 13 млн.грн.

Протягом  року у школі проводяться традиційні заходи: Свято Першого дзвоника, День учителя, свято Покрови, «Юна зірка», «Нумо, козаче», свято Андрія, Миколая, Новорічне свято, конкурс колядок і щедрівок, День захисника Вітчизни, Шевченківські дні, 8 Березня, «Учень року», «Веселі старти», лінійка до Дня Чорнобильської трагедії, конкурс «Роксолана», Зоряна естафета, святковий концерт до Дня Перемоги, День матері, Свято Букварика, Останнього дзвоника та багато інших.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог