Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Інтернет-база резюме Рівного

Новий сервіс для роботодавців та пошукачів.
Для роботодавців пропонуються послуги особистого рекрутера, що підбере персонал згідно Вашої заявки, або пошук та підбір можна здійснити самостійно. 90% пошукачів викладають свої дані разом з фото, а, отримавши VIP-доступ, Ви зможете зкачувати їх резюме та самі зв’язуватися зі спеціалістами не покладаючись на суб’єктивність рекрутера.
Для пошукачів, як молодих спеціалістів так і професіоналів з досвідом, є можливість управляти Вашою анкетою (додати фотографію, прикріпити резюме, бачити статистику перегляду та отримувати особисті повідомлення від VIP-роботодавців з запрошенням на співбесіди, а також сховати анкету від перегляду при працевлаштуванні). Для розміщення анкети реєстрація на сайті не обов’язкова, але дає Вам вищевикладені можливості. Також через наш ресурс крім постійної роботи Ви можете шукати тимчасову роботу чи роботу по сумісництву.

Контакти: 

(096) 123-91-21 - Катерина, адміністратор сайту, спеціаліст з працевлаштування ПБПР.
(096) 504-99-88 – Ілона, особистий рекрутер, спеціаліст по роботі з роботодавцями.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог