Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

IV Міжнародний Салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову-2009»

14 жовтня o 15 годині в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття та церемонія нагородження переможців щорічної конкурсної виставки учасників IV Міжнародного Салону художньої фотографії „ФОТОВЕРНІСАЖ НА ПОКРОВУ-2009" авторського проекту Олександра Харвата «Обличчя планети Земля».
На конкурс надійшло понад 3 тисячі фотографій від 302 авторів із 41 країни світу. Міжнароджне журі у складі відомих фотомитців під головуванням генерального секретаря Міжнародної Федерації фотомистецтва (ПАР) Рікардо Бусі визначило переможців Салону.
Гран-прі - Птах, що летить (виконаний у бронзі з позолотою та венесуельського мармуру) - присуджено фотомайстру Chan Kwok Hung Gray з Гонконгу. Серед нагороджених золотими, срібними та бронзовими медалями автори з України, Греції, Франції, Італії, В'єтнаму, Великобританії, ПАР та інших держав.
В експозиції буде представлено понад 150 фотографій та презентовано альбом кращих світлин учасників виставки. На сьогоднішній день це єдиний не тільки в Україні, а й на теренах держав колишнього СРСР щорічний великомасштабний Салон художньої фотографії.
У культурній програмі фотовернісажу - шоу від модельної агенції «Art models», учасників фіналу «Україна має талант» велотріалістів, пісні Іванни Місюк, тріо «Лісова пісня», а також лотерея та розіграш цінних призів від «Інтерфото» та «Неотек-Рівне» для всіх присутніх з фотокамерами. Окрім вражень від перегляду фотографій та спілкувань із українськими та іноземними фотомайстрами, організатори обіцяють запашну каву та вже традиційний найбільший в Рівному фірмовий торт.
Організатори - студія «Простір фото» міського Будинку культури, управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому.
За сприяння - управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, Рівненського обласного краєзнавчого музею.
Патронат - Національна Спілка фотохудожників України, Міжнародна федерація фотомистецтва, Європейський фотографічний рух «Зображення без кордонів».
Медіапартнери - «Photographer», «PhotoArt», «PhotoArt International», телеканал РТБ, «Рівне-1», «Вебкомфорт», «7 Днів», «Рівне вечірнє», «Вісті Рівненщини», «Oгo», «Рівненська газета», «Провінційка», «Рівне Ракурс», «Вільне слово», «Рівне-Експрес», «Літопис Заходу», «ВІГІ».
Меценати та партнери - «Рівне-Турист», «Фотостудія Баранських», «Мозар», «Острозька», «Неотек-Рівне», «Чегевара», «Art Models», «Блік», «Інтерфото», «Фотофонд», «Світ чаю», «Фундація ім. князів-благодійників Острозьких».

Контакти: 

а/с 35 м.Рівне, Україна, 33028 тел. +38 097 1164 539,    +38 067 3622 977,    +38 099 9161 075
e-mail: pokrova.foto@gmail.com
 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог