Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Кіноцентр "Ера"

 Ми пропонуємо широкий спектр послуг, а саме:
 

  • проведення конференцій, тренінгів, брифінгів, семінарів;
  • організація корпоративних вечірок;
  • відзначення сімейних свят, днів народжень;
  • організація масових заходів (весілля, випускні бали, інші урочисті події).


Для проведення вищезазначених заходів обладнані сучасні комфортабельні кіно-, конференц-зали, розраховані на 40, 105 та 298 персон. Зали оснащені м'якими кріслами, звуковою апаратурою фірми GBL, що забезпечує якісний цифровий звук (у тому числі радіомікрофони). Зали обладнані якісними кіноекранами бельгійського виробництва, на які виводяться зображення з відео-, кінопроектора. Комфортний клімат-контроль у залах забезпечує сучасна вентиляційна система.

Також до Ваших послуг вишукана кухня від найкращих шеф-кухарів Рівного. Для організації корпоративних вечірок, масових заходів, урочистих подій, календарних свят пропонується приміщення бенкетного холу, розраховане на 150 персон.

Всі заходи проводяться на найвищому рівні, який забезпечує майстерність персоналу, комфортабельні умови та сучасний дизайн культурно-видовищного центру "Ера". Для постійних клієнтів діє система знижок. Також Ви можете скористатися дисконтною карткою або членською карткою учасника кіноклубу, що дозволить Вам отримувати більше за меншу платню.

Ми раді вітати Вас як друзів та партнерів!

Контакти: 

Адреса: 33022, м. Рівне, вул. Гагаріна, 5

Бронювання квитків : +38 (0362) 68-05-13

 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог