Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Клуб спортивно-бального танцю «Лінія»

 

Керівником клубу спортивно-бального танцю «Лінія», що входить до складу Асоціації Спортивного танцю України є володарка численних нагород престижних всеукраїнських та закордонних танцювальних конкурсів, неодноразова призерка  Чемпіонів зі спортивного бального танцю в Голландії, Італії,  студентка Європейського університету, спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», - Анна Саверська.

 Творчість колективу «Лінія» відома рівнянам завдяки виступам на загальноміських заходах, як наприклад, День міста, День незалежності. Вихованці клубу постійно демонструють свою майстерність на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі спортивного бального танцю. Танцювальні пари клубу брали участь у найбільших польських змаганнях у Варшаві, де увійшли у десятку найкращих пар Європи.

Зараз колектив займається на базі рівненської загальноосвітньої школи №8 і налічує 60 учасників. Завдяки постійній роботі та високій результативності учасники клубу регулярно беруть участь у обласних танцювальних змаганнях, що проходять у Рівному, Івано-Франківську, Києві, Хусті, Тернополі. 7 березня клуб вітав у себе гостей із міста Хуста та Тернополя.

28 березня цього року клуб святкує свій маленький ювілей, 5-річчя успішної діяльності на мистецькому поприщі. За ці роки вдалося чимало досягнути, зарекомендувати себе на численних Міжнародних фестивалях, відвідати багато міст України, взяти участь у провідних українських та світових спеціалістів у галузі спортивного бального танцю та зупинятися на досягнутому члени колективу не збираються.

 

5
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог