Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Компанiя «Агро-Захiд»

Компанiя «Агро-Захiд» має у своєму розпорядженнi одну з найбiльш потужних i сучасних в Українi лiнiй з миття , сортування i пакування картоплi й корнеплодiв, а також добре вiдпрацьовану систему маркетингу продукцiї пiд власною торговельною маркою. Однiєю з найбiльш серйозних конкурентних переваг компанiї є орiєнтацiя на встановлення довгострокових партнерських вiдносин безпосередньо з виробниками картоплi й корнеплодiв найвищої якостi. Iнновацiйнiсть пiдходу нашої компанiї полягає в тому, що ми не лише купуємо вирощену фермерами продукцiю, Але й беремо активну участь в процесi вирощування.

  • Мінітрактори Grimme
  • Мотоблоки
  • Мотокультиватори
  • Причепи
  • Запчастини

На правах реклами: Уровень развития металлопроизводства в Киевской области достаточно высокий, поэтому Металлобаза в Киеве является популярным местом покупки металла.

Контакти: 

33000, м.Рівне, вул. Кн. Володимира, 111.
Тел.: (0362) 62-05-97, 62-05-99.
Е-mail: agrozahid@utkc.net

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог