Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

КП ДСОК „Електронік-Рівне"

На віддалі 16 км від обласного центду м. Рівне у долині річки Горинь розташоване с. Олександрія.

Високі і круті береги з гаями та заростями створюють зелене шатро над широким плесом.

Зеленими килимами різноманітних форм виглядають острівці у голубому плетиві річкввих відгалужень. Запашні розмаїті луки - все це приваблює та милує око. За 3-4км. від села поруч із залізничною магістраллю Здолбунів - Рівне - Сарни, на лівому березі річки Горинь серед соснового лісового масиву в екологічно чистій зоні розташувався дитячий санаторно-оздоровчий комплекс

"Електронік - Рівне". 3 1988р. заклад гостинно приймає дітей, у яких залишаються гарні спогади про комфортні умови проживання, якісне харчування, суттєве оздоровлення та змістовний відпочинок.

Символи КП ДСОК „Електронік-Рівне":

Колір прапора комплексу - зелений. Це символ дитинства, юності, росту, оновлення, затишку, а юнацький вік -це виявлення та розвиток здібностей, талантів, обдарувань, що дасть можливість особистості реалізуватись у майбутньому.

Елементи герба закладу: земна куля, навкруг якої діти взялися за руки; у центрі - вогнище дружби.

Це означає: тільки діти, озброєні знаннями та зігріті любов'ю, можуть стати справжніми громадянами і тримати в своїх руках майбутнє планети

Контакти: 

c. Олександрія
вул. Санаторна, 2
Рівненського р-ну
Рівненської області

Контактні телефони:
Директор - 8 (0362) 26-85-44
Адміністрація - 8 (0362) 26-74-33

e-mail: elektronik-rivne@ukr.net

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог