Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Міжнародний молодіжний історичний пленер «Шляхами наших перемог» для живописців

Положення про проведення міжнародного молодіжного історичного пленеру «Шляхами наших перемог» для живописців з 17 червня по 17 липня 2009 р. 

Цьогоріч вас знову вітає мальовнича Волинська земля Вас гостинно зустріне  праісторична колиска Патріотів Меценатів Святих Князів Острозьких Федора та Василя Константина, одвічна земля княгині Марії Несвицької Рівненської, князів Хоткевичів, Сангушків.

Скористайтесь з нагоди торкнутись пензлем до витоків Пантеону Української Історичної Слави І Величі. Почерпніть з  невичерпних джерел невмирущої енергії українського національного Духу на цій Священній землі освяченій кровю Великих Синів України, пройдіться стежками Геніїв Світової величини.

Вас зачарують мальовничі краєвиди Ікви, Горині, Дубенського  та Острозького замків.

Символічно, що на нашій славній Волинській землі, в колисці козаччини, на землі князів Острозьких, меценатів та фундаторів першої в Східній Європі слов’яно-греко-латинської академії маємо честь об’єднати найкращі творчі зусилля студентів та випускників трьох фундаментальних мистецьких академій України та іноземних учасників міжнародного молодіжного історичного пленеру, щоб показати творчими здобутками, результатами праці, що ми є гідними нащадками наших предків – українська національно свідома молодь, за якою Майбутнє України. Міжнародний молодіжний історичний пленер «Шляхами наших перемог» для живописців проводиться:
 
м.Рівне

17-19 червня   Відкриття пленеру
ознайомлення з Краєзнавчим музеєм, екскурсія містом

17  червня 15:00 відкриття виставки творчих робіт в Рівненському Краєзнавчому музеї
м.Рівне вул..Драгоманова 19.,

19-21 червня с.Пляшева
19 червня о відкриття мистецької виставки творчих робіт учасників пленеру на території Національного історико меморіального заповідника „ Поле Берестецької битви”
Екскурсія та участь у відзначенні  Берестецької битви.

21-30 червня м.Млинів замок князів Хоткевичів
22 червня о 14:00 відкриття мистецької виставки творчих робіт учасників пленеру в Млинівському районному краєзнавчому музеї                                                                                                                                                    
Екскурсія та ознайомлення з історією міста та експонатами музею,
Відкриття виставки творчих пленерних робіт.
28 червня  участь в Обласному мистецькому фестивалі.

30-червня до 9 липня
м.Дубно
о 11:00 відкриття мистецької виставки творчих робіт учасників пленеру в Державному історичному заповіднику ”Дубенський замок”.
Екскурсія та ознайомлення з історією міста, експонатами музею та Державного історичного заповідника Дубенський замок.

9 -17 липня  м.Остріг
Екскурсія та ознайомлення з історією міста, експонатами музеїв
Відкриття виставки творчих пленерних робіт.

В стінах Національного університету «Острозька академія», нещодавно відродженій правонаступниці найстарішого університету в Східній Європі, яка є взірцем світового рівня вищого навчального закладу; в стінах якої навчаються представники понад 20 національностей. НаУОА входить в трійку українських університетів, які найактивніше займаються реалізацією міжнародних обмінних програм завдяки старанням беззмінного ректора академії, доктора психологічних наук Ігоря Демидовича - Пасічника та його старанних однодумців, силами яких розвивається міжнародний імідж української науки та зростає рівень національно свідомої науково-мистецької української еліти, яка так потрібна для розбудови надійного майбутнього Української держави.

Мистецтво, наука – ось найкраща дипломатія в світі. Започаткувавши цей конкурс, щоб визначити та відзначити найкращих, найбільш здібних, найталановитіших, працьовитих, як яскравий взірець нових талантів, перед якими відкриються в майбутньому двері світових музеїв, аукціонів, європейських та світових мистецьких салонів та шкіл.

Міжнародний молодіжний історичний пленер «Шляхами наших перемог» проводиться на базі Національного університету «Острозька академія» з метою
• популяризації вивчення історичної спадщини героїчного минулого українського народу як прикладу для наслідування;
• активізації молоді навколо стрижневих історичних подій

Пантеону Слави, геніальних постатей минулого і сьогодення.
Завдання пленеру – допомогти талановитій молоді реалізувати свій творчий потенціал, стимулювати потяг до вивчення історичних джерел скарбниці національних надбань. До програми пленеру входять ознайомлення з визначними пам’ятками Рівненщини.

Під час проведення пленеру будуть залучені вітчизняні та зарубіжні мас-медіа. Буде видано підсумковий каталог робіт учасників.

В ході проведення пленеру заплановано дві виставки:
•  перша – відкриття пленеру (17 червня, 18.00, Виставкові площі м.Рівне)
•  друга – підсумкова виставка з робіт, виконаних під час пленеру.

Кращі роботи за визначенням спеціального журі будуть нагороджені грошовими преміями та спеціальними відзнаками, призами від спонсорів, організаторів, патронів даної акції.

З метою конкурсного відбору прохання сформувати конкурсні комісії (Харківська державна академія дизайну і мистецтв, Українська Державна Академія Мистецтв (м. Київ), Львівська академія мистецтв, Львівський державний коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша).Запрошені Білоруська Академія мистецтв (Мінск), Академія мистецтв Литви(м.Вільнюс), представники Польщі, Франції, Америки, Словаччини, Молдови.

Прохання включити по одному представнику від кожного закладу до конкурсного журі.

Для участі в пленері запрошуються молоді особи віком від 18 до 35 років (20 осіб) та  відомі художники (10 осіб) віком від 35 до 70 років.

Згідно з умовами пленеру, кожен учасник залишає 2 роботи розміром не менше 70х50 см на історичну тематику для меценатів,  спонсорів, організаторів даної акції.

Для участі в пленері потрібно до 1 червня 2009р.
1.    Заповнити анкету на конкурс.
2.    Подати коротку біографічну довідку.
3.    Надіслати два фото 13х18 см з попередніх живописних робіт (поштою або на e-mail),  дата виконання попередньої роботи значення не має).
Одна із заявлених робіт, передана на конкурсний розгляд, бере участь  у виставці, що проводиться на початку пленеру (мінімальний розмір 70х50 см); історична тематика.
    На відкриття пленеру кожен учасник зобов’язаний привезти мінімум одну живописну роботу розміром 70х50 см (максимум 10 робіт – за бажанням автора) для виставки-продажу під час проведення пленеру.

Учасники пленеру забезпечуються
•    проживанням
•    харчуванням;
•    транспортом;(під час пленеру)
•    виставочними площами;
•    доступом до інформаційної бази музею та бібліотеки університету;

Запрошуємо до співпраці приватні та громадські організації,  спонсорів, меценатів, добродіїв, жертводавців, колекціонерів, науковців та інших зацікавлених осіб.

Члени оргкомітету:
Смолін Петро Петрович, директор Дубнівського державного історичного заповідника.

Венгрин Надія Олесіївна – директор Дубнівського медичного коледжу
тел 8 (03656) 3-23-82

Більчук Тарас Миколайович, художник-монументаліст, організатор акції:                
E-mail: numo2020@yahoo.com, numo3000@ukr.net                       
тел. моб. +380939287970,     +380663008890. +380977055650

Кушпета Ярослава Іванівна - директор Млинівського краєзнавчого музею. Тел 8(096)4603702                         

Шолудько Володимир Борисович –скульптор монументаліст

Бендюк Микола Миколайович, художник-реставратор; культурно-освітня програма пленеру, тел. моб. +380673859550

Булига Олександр Степанович, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею.
Tel. fax (0362)26-75-80, tel.(0362)22-33-67 www.museum.rivne-obl.eu  E-mail: rivnemuseum@ukr.net

Олексій керівник відділу зв’язків з громадськістю НаУ «ОА», інформаційне висвітлення заходу.
press@uosa.uar.net, тел. моб. +380977571564. тел. роб. +380365423496

Маркевич Леонард, голова правління благодійної організації «Родина», інформаційне висвітлення заходу на інтернет-сайтах: тел. роб. +380362431479, rodyna@ukr.net.
Адреса: З поміткою «для міжнародного молодіжного історичного пленеру для живописців».

Інформацію можна надсилати на наступні електронні адреси: numo2020@yahoo.com, numo3000@ukr.net

Заповнити анкету
 

Причіплений файлРозмір
anketa.doc37.5 КБ
proekt.doc32.5 КБ
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог