Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Міжнародний молодіжний табір в с. Мізоч

9-10 травня у смт. Мізоч (Рівненщина) відбувся міжнародний молодіжний табір, метою якого була активізація євроклубівського руху в регіоні, дослідження принципів екологічного (сталого) розвитку та фізична підготовка молоді.

Учасниками табору стали 16 представників євроклубів регіону, гості з Республіки Польща та тренери ГО, які провели низку практичних занять, присвячених тематиці табору.

Серед питань, які розглядались під час навчань, були:
використання принципів «Сталого розвитку» в основних сферах життєдіяльності, екологічне будівництво,відображення Золотого перетину в природі;
Основи натурального землеробства, тренер - Георгій Попов – Голова обласної громадської організації "Центр натурального землеробства"

В рамках фізичної підготовки молоді були проведені практичні заняття з основ і правил наземної підготовки парашутистів, тренер Олександр Рудомський, капітан запасу ВДВ, командир парашутно-десантної роти та презентація козацького бойового мистецтва «СПАС», інструктор Василь Венгерський.

Табір організований Українською асоціацією досліджень європейської спільноти (UECSA) у партнерстві з РОМГО "Євроклуб", РБФ "Рівне. Європейський вибір", ЦЄІ м. Рівне, Рівненський ДОСААФ, ГО "Центр натурального землеробства".

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог