Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Мистецькі грані. Журнал

Навесні 2008 року в Рівному утворилось невеличке мистецьке об'єднання. Двоє художників, двоє музикантів та один письменник почали разом творити та виступати на сцені. 1 червня 2008 року ми створили мистецьку газету, яка за півроку об'єднала ще більше людей і перетворилась в журнал. Наш колектив проводив благодійні акції, фестивалі, мистецькі конкурси. Ми вчились, набирались досвіду. В організації наших заходів, у формуванні номерів Мистецьких граней, в наших конкурсах взяло участь вже кілька тисяч людей.

Лідером, керівником всіх наших проектів, експериментів є засновник журналу Мистецьких граней, письменник, дизайнер, програміст, викладач, видавець Олександра Куліш.

На сьогоднішній день наші постійні проекти:

  • - журнал Мистецькі грані;
  • - віртуальна художня галерея МГалерея;
  • - інтернет-магазин Мистецька крамничка;
  • - організація мистецьких заходів;
  • - видавництво Олександри Куліш;
  • - веб-студія.

Настав такий час, що конкуренція вже відживає своє і її заміняє більш ефективніша співпраця. Тому ми вирішили об'єднати наші проекти в один великий культурний проект (рух) АРТ-НАЦІЯ та відкриваємо наші двері для всіх охочих.

Наша мета: створювати якісний цікавий мистецький продукт та ефективно його поширювати. Навіть якщо Ви не маєте жодного відношення до мистецтва, проте хочете йти в одну ногу з часом, долучитися до чогось істотного та важливого — долучайтеся до нашої АРТ-НАЦІЇ.

- ви митець: письменник, художник, музикант, актор, історик, дослідник традицій, вишивальниця, журналіст, робите якісь унікальні речі — долучайтеся (беріть участь в наших конкурсах, пишіть статті, надсилайте матеріали про свою діяльність); ми максимально будемо використовувати наші ресурси, щоб про вас дізналися;

- ви бізнесмен, співробітник благодійної організації, депутат, чиновник, маєте зв'язки з мистецькими закладами, радіо, ЗМІ, ТБ — долучайтеся (підтримайте наші проекти фінансово, інформаційно, наданням приміщення і т. д.);

- ви керівник мистецького проекту — долучайтеся (давайте об'єднуватися, співпрацювати, рекламувати один одного);

- ви поціновувач культури, мистецтва — долучайтеся (підтримайте нас своєю увагою: купуйте номери Мистецьких граней, читайте новини в нас на сайті, лайкайте, поширюйте, відвідуйте заходи, критикуйте).

Контакти: 

Засновник проекту тел.: +38 098 548 7444

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог