Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Млинівське районне управління юстиції Рівненської області

Млинівське районне управління юстиції Рівненської області, структура управління, основні завдання.

Прийом громадян щосереди з 8°° до 17°°.

Структура управління: · відділ реєстрації актів цивільного стану; · відділ державної виконавчої служби; · державна нотаріальна контора; Районне управління юстиції є територіальним органом Міністерства юстиції України і основними завданнями його є: · участь у забезпеченні реалізації державної правової політики, державної політики з питань громадянства, міжнаціональних та міграційних відносин сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою реалізації прав і свобод громадян, захисту законних інтересів фізичних та юридичних осіб; · забезпечення захисту прав і свобод людини і громадянина у визначеній сфері діяльності; · організація надання юридичних послуг з метою реалізації прав, свобод і законних інтересів громадян та юридичних осіб; · забезпечення в порядку, установленному законодавством України, своєчасного і неупередженого примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), виконання яких покладено на державних виконавців.

Контакти: 

35100, смт. Млинів, вул. Народна, 1, тел.: (03659) 6-52-93.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог