Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Музей Лісу

Музей Лісу розташований неподалік м.Костополя Рівненської області (1км).

Тут Ви зможете ознайомитися з експозиціями чотирьох виставкових залів, де представлені широка колекція лісових птахів та звірів різних порід, в широкому асортименті представлені деревні породи, комахи, плазуни, заповідні території; прогулятися впорядкованим парком зі спеціально вирощеним доглянутим газоном, на якому розташовані рокарії, з декоративними рослинами і деревами, сполучені між собою екологічними стежками з деревини і базальту, які облаштовані лавками зі світильками вечірньої підсвітки.

На території парку розташовано дитячий майданчик з гіркою для спускання, трьома пісочницями і гойдалками. Поруч розташовано екологічна стежка і стежка-ходулі де можливі проведення конкурсів за Вашим бажанням.

Козацький куліш і чай, справжній татарський плов, грузинський шашлик Ви можете скуштувати в зручних альтанках на 50 чол.

Для Вас ми приготували різномонітні атракціони і прогулянку на конях.

Вас зустріне капличка, сувенірний кіоск, кафе-магазин, декоративні скульптури.

Контакти: 

35000  Костопіль Рівненська обл. вул.Дубки, 2 

Тел.:+380365721340

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог