Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Народний ансамбль сучасного танцю «Light Dance Company»

Народний ансамбль сучасного танцю «Light Dance Company» виріс зі Школи сучасної хореографії Рівненського міського Палацу дітей та молоді, яка існує вже 15 років. Художній керівник «Light Dance Company» - Наталія Сторожук - балетмейстер, керівник Школи сучасної хореографії, Відмінник освіти України. До складу першої в Західному регіоні України професійної трупи, що працює в напрямку сучасного хореографічного мистецтва, ввійшли 15 талановитих виконавців (8 дівчат та 7 хлопців) з перших випусків ШСХ РМПДМ.

В репертуарі «Light Dance Company» понад 50 авторських балетмейстерських постановок Наталії Сторожук, Олени Додчук та Олени Коротєєвої. Концертні номери «Light Dance Company» створені в різноманітних напрямках сучасного хореографічного мистецтва: jazz-modern, afrojazz, blues-jazz, fank-jazz, contemporary, modern dance, street jazz, acrobatic dance, tapdance...

Балет «Light Dance Company» - яскрава, творча, унікальна професійна трупа, фейєрична танцювальна програма якої знайде шлях до самого вибагливого естета та шанувальника сучасного хореографічного мистецтва.

Контакти: 

Арт-менеджер «Light Dance Company» Павло Омельянець Моб.тел.:+3 8 (050) 375-44-12 e-mail: info@light-dance.com

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог