Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Науково-дослідний виробничий бізнес-центр НУВГП

Науково-дослідний виробничий бізнес-центр НУВГП, проводить встановлення, навчання і абонементне обслуговування програм.

НДВБЦ НУВГП на підставі дилерського договору з Міжрегіональним науковим інформаційно-аналітичним центром «ІНФОБУД» (м. Київ) пропонує встановлення, навчання і абонементне обслуговування програм, що входять до комплексної системи "ПУСК": "Тендер-Контракт – Інтелектуальні Будівельні Кошториси" – новий програмний комплекс (наступник відомої програми "Тендер-Контракт-XXI ст.", яку впроваджено більш ніж в 50 будівельних, проектних і експлуатаційних установах Рівненської, Волинської і Львівської областей) для автоматизованого визначення вартості будівництва, створення ресурсно-кошторисної документації (локальні й об'єктні кошториси, зведений кошторисний розрахунок), складання і випуску документів для взаєморозрахунків учасників будівництва (акт КБ-2В, форми М-29, КБ-3, журнал виконання робіт КБ-6) в різних модифікаціях, які адаптуються до потреб різних підприємств, в залежності від специфіки їх діяльності: ТК-ІБК-Стандарт, ТК-ІБК-Проектувальник; ТК-ІБК-ПІдрядник; ТК-ІБК-Підрядник-Професіонал; ТК-ІБК-Професіонал. Основними перевагами нового комплексу є: зручний і логічний інтерфейс, абсолютна надійність у роботі і збереженні даних, можливість обміну даними з іншими кошторисними програмами; "Будціни" - електронний банк даних цін, виробників і постачальників будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і послуг у будівництві; "Інвестор" - визначення вартості будівництва на етапі тендерних розрахунків на основі укрупнених показників; "MS Project 2002" і „Spider Project" - визначення термінів будівництва, управління проектами, моніторинг фінансового І ресурсного забезпечення та їх відповідність укладеним контрактам; "ДокСП" - програмний модуль з автоматизованого ведення документації в проектуванні і будівництві. Також пропонують: - журнал "Строительные цены" - видання з інформацією про поточні ціни на будівельні ресурси України; - розроблення проектно-кошторисної документації для промислового і цивільного будівництва, водопостачання і водовідведення з використанням комп'ютерних технологій і комп'ютерної візуалізації проектів; - розроблення географічно-інформаційних систем населених пунктів і підприємств для управління, паспортизації, моніторингу, створення електронних кадастрів, цифрових генпланів і карт тощо.

Контакти: 

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 11
Тел.(0362) 63-32-09

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог