Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Обласна організація професійної спілки працівників Пенсійного фонду України

19 квітня 2004 року Мінюстом України зареєстровано Статут професійної спілки працівників Пенсійного фонду України.
Рівненська обласна організація професійної спілки працівників Пенсійного фонду України
створена 06 вересня 2004 року і є добровільною неприбутковою організацією, яка об'єднує на добровільних засадах працівників управлінь Пенсійного фонду України в області. До складу обласної профспілки входить 19, первинних профспілкових організацій, які налічують 825 членів профспілки, що становить 100% від загальної кількості працюючих.
Профспілка діє відповідно до Конституції України, Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", інших законодавчих актів та Статуту Професійної спілки працівників Пенсійного фонду України.
0сновним завданням діяльності Профспілки є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки в органах соціального страхування, державної влади, судових органах, у взаємовідносинах з роботодавцями. Для реалізації цих завдань профспілка через свої виборні органи надає первинним організаціям, членам профспілки методичну, правову, матеріальну допомогу, регулярно інформує їх про свою діяльність.
Так, в роботі комітету Профспілки щодо соціального захисту її членів приділялась особлива увага щодо формування, укладання і контролю за виконанням колективних договорів первинними профспілковими організаціями, - а це для профспілок один із основних інструментів регулювання відносин між адміністрацією установи та найманими працівниками, що забезпечує збалансування інтересів сторін, визначення наявних можливостей, їх задоволення. Профспілкова діяльність здійснюється на громадських засадах.
Профактивами цих організацій налагоджено співпрацю з туристичними агенціями, оздоровчими та спортивними закладами. Так, для занять спортом орендується спортзал для гри у волейбол та в басейні доріжка для плавання Неодноразово працівники головного управління в Рівненській області брали участь у спортивних змаганнях з волейболу, тенісу, міні-футболу, які проводились серед державних установ області. Виборювали призові місця, за що були нагороджені грамотами та подарунками.
Організовуються туристичні поїздки до історичних куточків на території України. Організовуються святкування з нагоди державних свят, активну участь профспілки беруть у відзначенні іменними грамотами ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці.
Значні зусилля приділяються і організації оздоровлення дітей працівників управлінь Фонду в області. Кожен рік в спортивно - оздоровчих таборах області відпочиває понад 50 дітей. Щорічно Профспілка частково компенсує вартість путівок у дитячі оздоровчі заклади.
Кращі профспілкові активісти беруть участь у проведенні різноманітних конкурсів. Так, під час проведення у Рівному міського конкурсу "Жінка року" переможцем за підсумками 2006 року вперше визнано представницю структури Пенсійного фонду України. У номінації "Жінки - представники сфери соціального захисту населення" визнано переможцем Мельник Жанну Володимирівну, яка майже десять років незмінно очолює профспілкову організацію управління ПФУ м. Рівне. Номінантом конкурсу, який проводився Федерацією профспілок в області в 2007 році на кращу жінку-лідера первинної профспілкової організації, є голова профспілкової організації управління ПФУ в Сарненському районі Нікітюк Ірина Петрівна.
Рівненська обласна організація професійної спілки працівників Пенсійного фонду України постійно працює над покращенням форм і методів захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки, дотриманням умов колективних договорів, контролем за цільовим та справедливим використанням коштів Профспілки.
 

Контакти: 

33028, м. Рівне, майдан Короленка, 7а, тел.: (0362) 62-32-89

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог