Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я

Після звільнення території України від німецько-фашистських загарбників в областях поступово почали відновлювати свою роботу заклади охорони здоров’я, а в них - профспілкові організації.
Рівненський обком профспілки МЕДСАНТРУД поновив свою роботу з травня 1944 року і таку назву мав до 2 лютого 1949 року. Згодом це - обком профспілки медичних працівників, а з вересня 1990 року, після установчого з'їзду галузевої профспілки України - обласний комітет профспілки працівників охорони здоров’я.
В 1995 році обласною звітно-виборною конференцією профспілки працівників охорони здоров’я було затверджено положення про Рівненську обласну раду профспілки.
;У різні роки обласну профспілкову організацію очолювали:
Олександра Григорівна Сідлер (1945-1950 pp.);
Олена Василівна Коновалова (1953-1955 pp.);
Олександр Михайлович Петренко (1955-1956 pp.);
Юлія Іванівна Явтушенко (1956-1962 pp.);
Тетяна Георгіївна Тріус (1962-1974 pp.);
Любов Іванівна Коломієць (1974-2005 pp.);
20 жовтня 2005 року головою ради Рівненської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України було обрано Боровця Сергія Олександровича.
Вся робота обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я організована таким чином, щоб бути потрібною людям, щоб вони тягнулися до профспілки, відчували в ній свого захисника, виявляли зацікавленість у її роботі.
Станом на 1 січня 2008 року Рівненська обласна організація налічує 246 первинних профспілкових організацій, де обрано 182 голови профкому, 64 профорганізатори. У її структурі:
-    16 районних організацій профспілки;
-    1 об'єднаний комітет ВАТ «Рівнефармація»;
-    4 студентських профкоми медичних навчальних закладів.
Із загальної чисельності профспілки - 30893 чол., 81% становлять жінки, 41% - це молодь до 35 років.
Кількість членів профспілки становить 96% від загальної кількості працюючих та студентів.
Обласна організація галузевої профспілки в тісному контакті співпрацює з єдиним об'єднаним комітетом профспілки ВАТ «Рівнефармація».
Завдяки підтримці своїх керівників первинні профспілкові організації приділяють велику увагу культурному, та спортивному життю медперсоналу. Доброю традицією стали огляди-конкурси художньої самодіяльності.
Окрім цього, проводяться й різноманітні фестивалі та конкурси, в тому числі і в медичних навчальних закладах. Серед медиків, студентів медичних навчальних закладів Рівненщини, як виявилось, є багато талановитих творчих особистостей. У 2004 році започатковано проведення конкурсу писанкарського мистецтва.
Варто відзначити і систематичне проведення профспілковими організаціями обласних спартакіад, які з 1989 року проводяться щорічно.
В рамках соціального партнерства профспілка медиків співпрацює з органами державної влади України, місцевими радами, роботодавцями та їх об'єднаннями, громадськими та політичними організаціями, юридичними та фізичними особами.
За останній період спостерігається тенденція до вдосконалення цих відносин. Утверджується вплив профспілки на вирішення питань поліпшення умов праці через укладені колективні договори.
Значно розширюється сфера надання безплатної юридичної допомоги членам галузевої профспілки, захисту їхніх прав, в тому числі і в судах.
 

Контакти: 

33028, м. Рівне, вул.16 Липня, 38, тел.:22-43-31

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог