Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України

Створення у серпні 2004 року профспілки, яка об'єднала працівників, близьких за своїми проблемами установ і організацій соціальної сфери, дає можливість активніше вирішувати питання захисту прав та інтересів членів профспілки. Рівненська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери об'єднала 63 первинні організації і налічує 3418 чоловік.
Пріоритетними завданнями у соціально-економічній сфері. Профспілка вважає створення умов для забезпечення конституційного права своїх членів на працю та продуктивну зайнятість, підвищення реального рівня їх доходів, створення ефективних стимулів до праці, підвищення її якості та продуктивності, розробки, укладання та виконання колективних договорів в кожній установі та організації соціальної сфери, надання допомоги у вирішенні соціально-економічних проблем трудових колективів.
З метою створення стимулів щодо удосконалення професійної майстерності, розповсюдження нових технологій у сфері соціальної роботи, розвитку творчої діяльності, зосередження спільної уваги до проблем соціального захисту та соціального обслуговування населення проведено обласні конкурси професійної майстерності фахівців територіальних центрів з обслуговування пенсіонерів та одиноких громадян, спеціалістів управління праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості.
Обласною організацією профспілки за цей період проведено ряд круглих столів за участю делегацій з Волинської та Прикарпатської областей; організовано та проведено всеукраїнський навчальний семінар голів первинних профспілкових організацій територіальних центрів по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких громадян, присвячений питанням підвищення статусу соціального працівника і його соціальних гарантів.
Щорічно проводяться спартакіади з волейболу, баскетболу, міні-футболу. Члени Рівненської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери взяли участь в І галузевій Спартакіаді з шахів та шашок.
Організаторська робота профспілки спрямовується на подальший розвиток внутріспілкової роботи, організаційно-структурне та фінансове зміцнення профспілки, посилення відповідальності кадрів за реалізацію завдань, що стоять перед нею, її статутних вимог, здійснення практичних заходів щодо виконання колективних договорів та угод, захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.
За ці роки сформувався актив профспілки, який плідно працює в своїх трудових колективах, співпрацює з обласною організацією.
 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог