Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Піца Челентано

Ароматна, з хрусткою скоринкою, апетитним соусом і подвійним сиром. У компанії друзів, у сімейному колі, під час обідньої перерви або ввечері вихідного дня. Піца - універсальне ласощі, що створює правильну атмосферу.

За звання винахідників ідеального страви змагаються італійці та норвежці. Першовідкривачами називають жителів Стародавньої Греції, етрусків, персів. А найпопулярнішою піцою, як і двісті років тому, залишається легендарна «Маргарита», що символізує триколор перлини Середземномор'я - Італії. Своєю назвою піца з моцарелли, помідорів і базиліка зобов'язана самої італійської королеві.

Сьогодні це дуже смачне страва - один із символів старовинного Неаполя, і жоден турист не дозволить собі пройти повз затишних піцерій у підніжжя стародавнього Везувію. Проте, щоб покуштувати апетитне ласощі, не обов'язково купувати путівку до Італії - сьогодні і за тисячі кілометрів від неї можна замовити піцу в Рівному онлайн.

Контакти: 

Рівне, вул. Київська, 17
+38 (0362) 45-00-47
+38 (098) 800-09-09

info@pizza-celentano.rovno.ua
Пн-Нд 10:00 - 23:00 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог