Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Профспілкова організація Рівненської філії ВАТ «Укртелеком»

Рівненська обласна організація профспілки працівників транспорту та зв’язку створена у 1944 році. Головою обласного комітету профспілки працівників транспорту та зв’язку у період з 1944 року по 1951 рік була Бондаренко Ніна Георгіївна.
У 1951 році обласна профспілкова організація працівників зв’язку була відокремлена і головою обласного комітету з 1951 по 1957 рік працювала Смородина (Чипова) Антоніна Кузьмівна.
Обласні профспілкові організації транспорту і зв’язку знову були об'єднані у 1957 році. Головою обласного комітету профспілки працівників транспорту та зв’язку з 1957 року по 1968 рік працював Федоренко Валентин Олександрович.
У 1968 році члени профспілки галузі зв’язку знову відокремились і створили галузеву обласну профспілкову організацію. У 1968 році у м. Рівне встановлено перший міжміський телефон-автомат та введено в експлуатацію АТС-3 на 1500 номерів. У 1970 році введено в дію міжміську автоматичну телефонну станцію.
У1974 році відкрито перший центральний переговорний пункт міжміського телефонного зв'язку на 10 кабін.
У 1977 році була завершена автоматизація телефонних станцій у всіх районних центрах області. За безпосередньої участі голови обкому профспілки Вертипороха Віктора Андрійовича зданий в експлуатацію у 1976 році кооперативний будинок «Зв'язківець» на 105 квартир у м. Рівне. У цьому ж році розпочато, а у 1978 році завершено будівництво 75 квартирного будинку для зв’язківців. З метою закріплення молодих кадрів на підприємстві побудовано і здано в експлуатацію у 1981 році гуртожиток на 320 ліжко-місць. У1983 році зданий в експлуатацію стаціонарний триповерховий корпус дитячого оздоровчого табору «Чайка» на 120 місць.
У цей період проводяться огляди-конкурси художньої самодіяльності зв"язківців області та огляди культури виробництва.
Трудове суперництво, обмін досвідом роботи між зв'язківцями Рівненської області, Костромської області (Росія) та Гомельської області (Білорусія) сприяло розвитку та вдосконаленню засобів зв'язку області.
31986-1988 рр. на посаді голови обласного комітету профспілки працівників зв'язку працювала Рожко Марія Аркадіївна. У цей період всі повітряні лінії міжміського телефонного зв'язку було замінено на кабельні. Наприкінці 1986 р. було придбане програмне забезпечення «АСКР-область», що дало можливість в 1987 р. впровадити на власному обчислювальному центрі автоматизовану систему розрахунків з абонентами за послуги зв'язку.
У 1988 році головою профспілкового комітету Рівненського виробничо-технічного управління зв'язку (об'єднання) обрано Лисякову Ніну Олександрівну. 3 1988 року на зоновій мережі впроваджуються цифрові системи передачі.
В зв'язку із зміною господарської структури, у січні 2000 року прийнято рішення про ліквідацію Рівненського обласного комітету профспілки працівників зв'язку і створення Рівненської обласної організації профспілки працівників зв'язку дирекції ВАТ «Укртелеком» та Рівненської обласної організації профспілки працівників УДППЗ «Укрпошта».
У червні 2003 року Рівненська обласна організація профспілки працівників зв'язку дирекції ВАТ «Укртелеком» перейменована на профспілкову організацію Рівненської дирекції ВАТ «Укртелеком», а у травні 2004 року перейменована на профспілкову організацію Рівненської філії ВАТ «Укртелеком».
З 2000 року започатковано проведення щорічних спартакіад серед працівників центрів та цехів «Дні здоров'я та спорту» з 11 видів спорту. Команда спортсменів Рівненської філії щорічно займає призові місця у обласних міжгалузевих спартакіадах. А також бере участь у спартакіадах ВАТ «Укртелеком».
У грудні 2001 року проведено нетиповий, спрямований на підвищення іміджу Товариства ВАТ «Укртелеком» захід - це конкурс краси, молодості та професіоналізму на звання «Зірка Укртелекому».
Виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлених працівниками Рівненської дирекції ВАТ «Укртелеком», проведено у жовтні 2002 року.
З 2001 року укладається єдиний Колективний договір ВАТ «Укртелеком» з терміном дії 5 років. У Колективному договорі передбачений розділ додаткових, не передбачених законодавчими актами України, трудових і соціально-побутових пільг та гарантій для працівників ВАТ «Укртелеком».
З 2007 року здійснюється недержавне пенсійне страхування працівників ВАТ «Укртелеком». Як благодійний захід, організовано і обладнано оргтехнікою комп'ютерний клас у Клеванській школі-інтернат і підключено до мережі Інтернет.
У 2005 році завершено реконструкцію дитячого оздоровчого табору «Чайка», по створенню комфортних умов для відпочинку та оздоровлення дітей працівників філії.
Велика увага профспілковою організацією приділяється оздоровленню працівників філії та їх дітей. Щорічно на базах відпочинку Товариства, в санаторіях та пансіонатах відпочиває понад 200 працівників філії та понад 300 їх дітей оздоровлюється у дитячих оздоровчих закладах.

Контакти: 

33028, м. Рівне, вул.Чорновола,1, тел.: 22-23-46

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог