Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Районна премія ім. І.Ф. Шишка

У 2003 році Гощанською районною радою Рівненської області затверджено положення про районну премію ім. І.Ф. Шишка. (Текст Положення про районну премію ім. І.Ф. Шишка опубліковано в гощанській районній газеті «Рідний край» від 1 листоп. 2003 р., С.3).
Премією відзначаються загальноосвітні навчальні заклади І, І-ІІ, І-ІІІ ст., Гощанський РЦДЮМ, родинні колективи, творчі об'єднання, сільські громади, окремі громадяни за кращу краєзнавчу, краєзнавчо-пошукову роботу, створення відповідних виховних центрів (музеїв, світлиць, кімнат), опису історії села, школи, родоводу.
Премія встановлюється в сумі 500 (п'ятсот) гривень і виплачується за рахунок районного бюджету.
Щороку визначається один переможець, який удостоюється премії імені І.Ф.Шишка та нагороджується Дипломом райдержадміністрації і районної ради.

Шишко Іван Федорович народився 9 жовтня 1930 року в с. Хотин Радивилівського району Рівненської області. Закінчив Бродівське педагогічне училище і Луцький педагогічний інститут. Вчитель-історик і краєзнавець, натхненник і засновник у с. Липки Гощанського району народного краєзнавчого музею, керівником якого він був з 1967 по 2003 роки, до кінця своїх днів. Почесний член Рівненського обласного краєзнавчого товариства Всеукраїнської спілки краєзнавців.
До самої смерті він не полишав пошуково-краєзнавчої діяльності, яка виливалася в численні публікації в періодичній пресі. У 1995 і 2001 роках видає цікаві історико-краєзнавчі книги «З дупла старої липи» та «Липківські родоводи». Уже після смерті автора у 2003 році виходить третя книга «Корені життя».
 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог