Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рівненська обласна молодіжна громадська організація “Євроклуб”

Заснований   та   працював,   як   програма регіонального  благодійного  фонду  "Рівне. Європейський  вибір"   з  2  березня  2006  року під назвою "Рівненський регіональний Євроклуб". З березня 2008 року перейменований в РОМГО "Євроклуб".
Членами  організації  є  ініціативні,  цікаві, активні, та комунікабельні молоді люди. В основному це студенти рівненських ВУЗів. На даний час відбувається часткове оновлення команди Євроклубу, у зв'язку із закінченням студентами своїх ВУЗів, та прихід в організацію нових перспективних людей з лідерськими навичками та активною життєвою позицією. На черзі створення осередків у школах міста та області.
Місія організації: Європейська та Євроатлантична інтеграція України за активної участі молоді.

 

Мета: поглибити знання молоді у сфері функціонування Європейського Союзу, євро інтеграції та євроатлантичної інтеграції України, допомогти молоді реалізувати себе у європейському просторі, підготувати молодь до життя у спільній Європі впроваджуючи європейську освіту, виховуючи молодь в дусі спільних європейських цінностей.
Територія діяльності: Рівненська область та місто Рівне в окремих випадках і поза цією
територією.
Цільова група: молодь (школярі, студенти, молоді науковці).
Цілі:
-     поширення неупередженої інформації про Європейський Союз та інтеграцію України в ЄС та
НАТО;

 • налагодження співпраці української молоді з молоддю ЄС;
 • популяризація ідеї солідарності, толерантності та взаємоповаги між народами;
 • активна молодь з громадянською свідомістю;
 • розширення кругозору молодих людей;
 • поширення у країнах-членах Європейського Союзу інформації про Україну, її історію, культуру, проблеми та досягнення, а також розвіювання негативних стереотипів, що стосуються України та українців:
 • сприяти   інформуванню   молоді   про   великі   можливості,   які   відкриваються   завдяки Європейському Союзові і способах використання цих можливостей.

Методи досягнення мети:
Сприяння створенню мережі євроклубів та центрів європейської інформації в Рівненькій обл., будування перспективи створення у навчальних закладах факультетів, кафедр, спеціальностей, спеціалізацій, курсів підвищення кваліфікації, факультативів з європеєзнавства, проведенню засідань студентських та шкільних євроклубів, семінарів, тренінгів, зустрічей, круглих столів, конференцій, олімпіад, конгресів з європейських студій, зв'язки з європейськими партнерами та міжнародні молодіжні обміни, публікація та розповсюдження літератури за тематикою ЄС, концерти, презентації та багато іншого.
Реалізовані Євроклубом заходи:

 • в травні 2006 р. провели конференцію „Європейський союз та Євроклуби";
 • провели 21 травня 2006 р. святкування дня Європи в Рівному;
 • жовтень-листопад   2006   -   організований   обмін   школярами   за   програмою   шкільних

партнерств для української та польської шкіл в рамках ініціативи „РАЗОМ - польсько-українська співпраця для майбутнього";

 • лютий-червень 2007р. - проект „Центр Удосконалення Мов" (Мови: англ., франц., пол.,

нім.).

 • створення при університеті інформаційних стендів, де весь час оновлюється інформація,

щодо діяльності ЄС, Євроклубу та можливостей навчання і стажування;

 • 03.09-30.11.2007р. - створення ініціативної групи молоді «Сталий розвиток», і здійснення з

ними проекту по відновленню парку в с. Олександрія, Рівненський р-он.;

 • 10.09-30.11.2007р. - фото-конкурс та фотовиставка за результатами голосування рівнян

«Moє Рівне - моя Європа»;

 • грудень 2007 р. відкриття Євро клубу «Ролікс» при Рівненському Обласному Ліцеї-Інтернаті.
 • 15.03. 2008 р. – Євроклубом був проведений семінар для активістів та координаторів Євро клубів в Рівненській та Волинській областях «Посилення мережі Євро клубів в Україні. Діяльність Євроклубів у системі громадянської освіти»
 • участь євроклубівців у різноманітних заходах,  що направлені на реалізацію завдань

Євроклубу, а також інформування молоді про можливості участі в подібних заходах.

Останні важливі проекти, в яких Євроклуб був організатором, або співорганізатором:

Проект “Районні центри Європейської Інформації як ресурсні центри Шкільних Євроклубів”

Проект, в рамках якого проведено 16 семінарів у районах Рівненської області, покликаний підвищити рівень обізнаності про ЄС та процеси інтеграції України в Європейські структури, через проведення інформаційних семінарів, започаткування створення районних центрів Європейської інформації та мереж шкільних Євроклубів у районах області.

Термін реалізації:листопад 2008 року.

Громадські слухання “Інтеграційні процеси в Україні: переваги та недоліки”

Учасниками громадських слухань стали: В. Матчук, голова Рівненської обласної державної адміністрації; Б. Тарасюк, Посол, Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва; Урбан Руснак, Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні; Андраш Баршонь, Надзвичайний та Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні; Микола Смолінський, президент РБФ “Рівне. Європейський вибір” та ряд експертів національного рівня, представників інституту Євроатлантичного співробітництва, інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії України, Науково-Експертної Ради при комітеті Верховної Ради України з питань європейської інтеграції

Термін реалізації:листопад 2008 року.

Проект з розвитку співпраці між українськими та чеськими громадськими організаціями за підтримки МФ “Відродження”

8-12 грудня 2008 року в м. Рівне в рамках проекту з розвитку співпраці між українськими та чеськими громадськими організаціями, підвищення спроможності проєвропейських організацій Рівненщини впливати на процес європейської інтеграції та формувати підтримку європейського курсу серед населення України перебував експерт з питань європейської інтеграції п. Мартін Штайнер, м. Оломоуц, Чехія

Термін реалізації:грудень 2008 року.

Проект “Крок до Європи” за підтримки МФ “Відродження”

В рамках проекту здійснюється підтримка діяльності Центру Європейської інформації при Рівненській обласній державній бібліотеці

Термін реалізації: триває

Проект “Дні Європи у м. Рівне”

Даний проект реалізується протягом 2006-2009 років.

Контакти: 

Гаюн Тарас Володимирович – голова РОМГО «Євроклуб» E-mail: t.hayun@gmail.com Тел. +38 096 13 14 839

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог