Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рівненська торгово-промислова палата

З метою сприяння розвитку регіональної економіки, зовнішньоекономічних зв’язків українських підприємців, забезпечення сприятливих умов для підприємницької діяльності 20 березня 1996 року була створена Рівненська торгово-промислова палата — недержавна самоврядна організація, що об’єднує понад 300 суб’єктів господарювання різних форм власності.

• Розвиток співробітництва із фундаціями (Фонд Євразія), Торговими палатами, об'єднаннями підприємців, з іноземними посольствами та торговими місіями, міжнародними організаціями.
•  Встановлення прямих ділових зв'язків між українськими та зарубіжними підприємствами, фірмами та установами через організацію ділових зустрічей, участь у форумах, презентацію окремих фірм.
• Організація ділових зустрічей з зарубіжними торгово-економічними делегаціями та окремими представниками ділових кіл.
• Організація виїзду за кордон українських делегацій.
• Підготовка та проведення ділових зустрічей, переговорів, семінарів, "круглих столів", конференцій, а також презентацій, прес-зустрічей для українських та іноземних фірм та установ.
• Організація колективних виїздів підприємців на престижні виставки за кордон – Польща (Познань, Варшава), Німеччина (Лейпциг, Франкфурт на Майні, Нюрнберг), Чехія (Брно), Австрія (Лінц).
• Організація в Рівному спеціалізованих презентацій зарубіжних фірм зі Словаччини, Чехії, Німеччини, Італії, Польщі, Литви, Латвії, Угорщини.

Контакти: 

м.Рівне, вул. Гетьмана Мазепи, 19.
Тел.: (0362) 22-30-96, 26-17-91.
Тел./ факс: (0362) 26-96-74, 22-67-85.
E-mail: rcci@rivne.com

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог