Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рівненський навчально-виховний комплекс "Престиж"

Рівненський навчально-виховний комплекс "Престиж" - інноваційний освітній заклад міста, який, попри свою 15 річну історію з дня заснування,  є одним з кращих  освітніх центрів навчально-виховної роботи з учнівською молоддю м. Рівного.

Рівненський НВК „Престиж” має наступну структуру:
1. Початкова школа — школа розвитку з поглибленим вивченням англійської мови, де визначені свої пріоритети:

    * самоцінність унікальної особистості кожної дитини, прийняття її індивідуальності;
    * орієнтація на зону найближчого розвитку особистості;
    * особистісний, інтелектуальний, соціальний та фізичний розвиток кожного учня.

У школі І ступеня здійснюється реалізація особистісного підходу до учнів. Новітні педагогічні технології викладання розвиваючих спецкурсів «Логіка», «Інформатика», «Ритміка», «Основи рукопашного бою», «Логічні ігри», «Технічне моделювання», «Гімнастика», «Англійська мова» сприяють максимальній самореалізації кожної дитини, впливають на якість початкової освіти.

2. Школа індивідуального вибору (5—12 класи) - класична гімназія яка вирішує такі пріоритетні завдання:

    * формування у школярів готовності до вибору й реалізації форми подальшого здобуття освіти і профілю навчання;
    * вивчення основ комп'ютерної техніки, оволодіння комп'ютерною грамотністю;
    * систематичне   вивчення основ наук, забезпечення різноманітних інтересів і потреб школярів, розвиток їх різнобічних здібностей;
    * формування здорового способу життя, громадянське, патріотичне, правове, екологічне, економічне, полікультурне, естетичне виховання.
Школа індивідуального вибору створила умови для формування в учнів загального і диференційованого стійкого інтересу до вивчення предметів, для поширення й поглиблення знань в обраних напрямках для розвитку пізнавальних творчих здібностей учнів, їх творчого самовираження. Ці передумови формують ближні й дальні перспективи розвитку учнів, є базою для формування профільних класів. З цією метою в школі індивідуального вибору викладаються спецкурси, які спрямовані на:

    * поглиблення знань: «Спецкурс фізики», «Практикум з математики», «Основи економіки», «Інформатика»,«Німецька мова», «Англійська мова» та ін.;
    * розвиток пізнавальних інтересів: «Журналістика», «Ритміка», «Рукопашний бій»,«Рівнезнавство» та ін.;
    * формування комунікативних та соціальних умінь та навичок: «Я - лідер»,«Театральне мистецтво », «Громадянська освіта» , «Польська мова» , «Російська мова» , «Основи християнської моралі»та ін.;

У НВК запроваджено роздільне навчання хлопчиків та дівчаток, школа 1 ступеня працює в режимі повного дня.

Наполеглива, кропітка, творча праця педагогічного колективу НВК „Престиж” визнана  у місті та державі: впродовж останніх кількох років школа  серед лідерів у рейтингу „Кращий навчальний заклад міста”. А в 2006 році НВК „Престиж” став переможцем Всеукраїнського конкурсу „100 кращих шкіл України”.

НВК „Престиж” сьогодні – сучасний, конкурентноспроможний, рентабельний заклад освіти. НВК „Престиж” завтра – розбудована у новому приміщенні класична гімназія, що забезпечує  високі  європейські стандарти освіти.

Контакти: 

33018 Україна м. Рівне вул. Д. Галицького, 15 НВК „Престиж”

тел.: (0362) 23-33-45, (0362) 23-35-93

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог