Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рівненський обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей

У Центрі надають допомогу дітям віком від з 1 місяця до 18 років з органічним ураженням нервової системи (ДЦП, органічні пре- і перинатальні ураження), руховими порушеннями, затримками статокінетичного і психомовного розвитку, наслідками перенесених менінгітів, енцефалітів, мієлітів, поліомієліту та поліомієлітоподібних захворювань тощо.

Реалізується концепція «Тандем» яка полягає у функціонально-систематичному підході до реабілітаційного відновлення функцій і систем з урахуванням індивідуальних особливостей рівня розвитку, або ураження нервової системи у дитини. Етапи реабілітації інтегруються між фахівцями залежно від індивідуальної реабілітаційної програми. Головне в партнерстві – «дитина – сім’я – фахівець». Започаткована модель використовується у визначенні щорічної індивідуальної реабілітаційної програми, де визначені чотири основні функціональні системи, які підлягають корекції:

  • Функціональна система моторики (від первинного рефлекторного рухового акту до усвідомлення довільної дії);
  • Функціональна система сенсорики (від чутливості і елементарних відчуттів до сприйняття та соціальної перцепції);
  • Функціональна система пізнавальної сфери і мови (від пізнання сфери предметного світу і елементарних мовних сигналів до формування пізнавальної діяльності та мови);
  • Функціональна система емоційно-комунікативної сфери і особистості (від елементарних емоційно-комунікативних реакцій до формування мотиваційної сфери і способів адаптації особистості дитини у соціальному середовищі).

Також спеціалісти Центру проводять комплексну реабілітацію: ЛФК з елементами методу Бобат-терапії, логокорекцію, дефектологію з елементами Монтессорі-терапії, психокорекцію з елементами Петьо, фізіотерапію, рефлексотерапію, ортопедичну корекцію, неврологію з Войта-діагностикою. 

Центр працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00. Курс реабілітації триває 4 тижні, циклічність – 2-4 рази на рік, протягом яких фахівці працюють з дітьми та їх батьками. Одночасно у Центрі можуть перебувати 36 дітей.

Контакти: 

м. Рівне, вул. Київська, 60-а.
Тел.: (0362) 28-75-81.
E-mail: glibovi4@ukr.west.net, gn31951@ukr.net
 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог