Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рівненський обласний державний нотаріальний архів

Рівненський обласний державний нотаріальний архів Графік роботи, основні функції, послуги.

Завідувачка Рівненським обласним державним нотаріальним архівом – Л.К.Наумець.

Графік роботи:

  • понеділок – четвер: 8.00 - 17.00;
  • п'ятниця: 8.00 - 16.00, обідня перерва – з 13.15 до 14.00;
  • субота, неділя – вихідні.

Рівненський обласний державний нотаріальний архів не має структурних підрозділів, а безпосередньо підпорядкований

Рівненському обласному управлінню юстиції, що знаходиться за адресою: 33000, м.Рівне, майдан Просвіти, 1, тел. відділу нотаріату - 695-242. Рівненський обласний державний нотаріальний архів створено в Рівненській області відповідно до cт. 23 Закону України "Про нотаріат" для тимчасового (до 75 років) централізованого зберігання та використання нотаріальних документів, передачі їх в обласний державний архів, надання методичної та практичної допомоги фондоутворювачам у вдосконаленні роботи з документами. У своїй діяльності нотаріальний архів керується Законами України "Про нотаріат", "Про Національний архівний фонд і архівні установи", постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, декретами, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства юстиції України, інструкціями, правилами і вказівками Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України, Положенням про Рівненський обласний державний нотаріальний архів, затвердженим наказом начальника Рівненського обласного управління юстиції № 10 від 15 січня 1999 року. Архів відповідно до покладених на нього завдань здійснює такі основні функції: · складає графіки приймання документів від фондоутворювачів; · на підставі графіків здійснює приймання документів постійного і тривалого термінів зберігання; · забезпечує збереження документів, проводить перевірки наявності і фізичного стану справ; · складає науково-довідковий апарат до документів, що зберігаються в архіві; · проводить експертизу цінності документів, що знаходяться в архіві; · надає методичну допомогу експертній комісії обласного управління юстиції у проведенні експертизи цінності документів; · здійснює контроль за зберіганням документів у фондоутворювачів, надає їм методичну і практичну допомогу по впорядкуванню документів та підготовці їх до здачі в архів; · веде статистичну звітність за встановленими формами; · видає дублікати та засвідчує вірність копій і виписок з документів, які зберігаються в справах архіву з додержанням вимог статті 8 Закону України "Про нотаріат"; · веде облік документів, переданих на запити органів, передбачених згаданим Законом; · веде прийом громадян з питань, що входять до компетенції архіву. Рівненський обласний державний нотаріальний архів надає послуги відповідно до затверджених Рівненським обласним управлінням юстиції тарифів про надання державними нотаріусами Рівненської області додаткових послуг правового та технічного характеру. За вчинення нотаріальних дій справляється державне мито згідно Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" від 21 січня 1993 р. № 7-93.

Контакти: 

33018, м.Рівне, вул. Відінська, 39, тел. 23-50-86.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог