Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг

В центрі можна зареєструвати бізнес за принципом екстериторіальності, тобто в межах країни, зареєструвати нерухомість у межах Рівненської області, оформити право власності чи користування земельною ділянкою, отримати дозвіл на виконання будівельних робіт та здати закінчені будівництвом об’єкти в експлуатацію, що побудовані на території Рівненської області , отримати відомості з Державного земельного кадастру, документи дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, отримати практично всі адміністративні послуги, які надаються виконавчими органами Рівненської міської ради за виключенням соціальних, отримати фахові консультації, тощо.

Рішенням Рівненської міської ради від 08.11.2013 № 3507 функції з керівництва та відповідальність за організацію діяльності центру надання адміністративних послуг покладено на Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради.

Контакти: 

33013, м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Тел.: (0362) 648-933, 648-955

Ел. пошта: cnap@ukr.net

Факс: 648-922

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог