Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

ROBERTA інтернет-магазин

TM ROBERTA український виробник, який робить модний, сучасний жіночий одяг як для молодих леді, які завжди хочуть виглядати особливо елегантно, і пред'являють особливі вимоги до якості і актуальності одягу, так і для жінок з пишними формами. Усі моделі одягу відповідають модним віянням сьогодення. Працівники Roberta докладають максимальних зусиль, щоб якість своїх виробів можна було порівняти з успішними європейськими брендами. Успіх торгової марки Roberta на ринку забезпечується модністю, стильностью, функціональністю і практичністю усіх моделей колекції. Кожні 14 днів в магазин Roberta поступають нові модні колірні теми. У актуальних темах сезону представлені ансамблі для офісного і вільного стилю, а також елегантний вечірній одяг.

Контакти: 

TM Roberta 33000, Україна, м.Рівне.

Телефон: (098) 7255934 або (097) 7427341.

E-mail: sale@roberta.rv.ua

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог