Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Рок-ін-Рівне, музичний портал рок життя м.Рівне

Зацікавлені фанати музичних гуртів завжди хочуть бути в курсі подій у сфері музики, хочуть знати більше про улюблених виконавців свого міста та області, прагнуть поділитись своїм захопленням з іншими. Тепер для них з’явилась унікальна можливість жити життям кумирів завдяки новому музичному порталу Рок-ін-Рівне.

     Різноманітність рубрик та їх змістовне наповнення повністю задовольнять інтереси зацікавленого користувача. Актуальні новини про події, які відбулися; афіша майбутніх музичних заходів Рівненщини дають можливість завжди бути обізнаними у вирі музичного життя. Рубрика «Рок-обличчя» відкриває користувачу історію різних гуртів, наповнену датами, цікавими фактами, ексклюзивними фото та контактами виконавців. Також портал відкритий для прийому та розміщення на сайті інформації від самих гуртів, інформації про концерти, події, анонси та арт-рок клуби.

     Rock-in-Rivne - рок життя міста Рівне, все буде рок-н-рол!

Контакти: 
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог