Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Розвиток промисловості м.Рівне за 2005 рік.

Розвиток промисловості м.Рівне за 2005 рік. За 2005р. обсяги промислового виробництва склали 1408,3 млн.грн. у порівняних цінах, що на 10,42% більше, ніж за 2004 рік. Вказаних об’ємів виробництва було досягнуто завдяки роботі ВАТ “Рівнеазот”. Підприємство виробило продукції на 0,6% більше, ніж за відповідний період минулого року. У загальному обсязі промислового виробництва міста питома вага цього підприємства склала 50,7 %. Стабільно працювали і збільшили обсяги виробництва ВАТ “РЗВА” – темп росту склав 153,1%, ТОВ “Прометей-А” – 133,8%, НВФ “Продекологія” – 141,1%, ЗАТ “Агроресурс” – 194,6%, ТОВ “Акватон” – 123,8%, ВАТ “Рівненська фабрика нетканих матеріалів” – 108,5%, ЗАТ “Рівнестиль” – 108,7%, ТОВ “Радема” – 139,0%, ПП “Віліс”- 146,9%, ВАТ “Поліссяхліб” –104,5%, ЗАТ “Ей-І-ЕС Рівнеенерго” – 105,1%. Від обсягу виробництва на цих підприємствах залежить і загальний обсяг виробництва. На промислових підприємствах у 2005 році проводилась робота з оновлення виробничих потужностей, запровадження прогресивних технологій, освоєння нових видів конкурентноспроможної продукції. Зокрема, ВАТ “Рівнеазот” розпочало будівництво цеху з виробництва карбаміду. Проектна потужність цеху складає 500 тис. тон на рік. Вартість проекту – 120 млн. дол. США, фінансування здійснюватиме австрійська компанія, яка є власником 53,86% акцій підприємства. Термін реалізації проекту – 3 роки. На ВАТ “Газотрон” проводились роботи щодо введення в дію виробництва енергозберігаючих ламп освітлення та котлів, які працюють на спалюванні відходів деревообробки. На ТОВ “Газотрон-Люкс” освоєно виробництво в Україні 8-ми трубчастих компактних люмінесцентних ламп загального призначення замість традиційних ламп розжарювання. Використання цих ламп дозволить зменшити споживання електричної енергії в п’ять разів при збереженні такого ж рівня освітлення. Економія від застосування ламп ЛЮММАКС дозволяє вивільнити електроенергію для додаткових потужностей, а також забезпечити більше освітлення без перевантаження електромережі. Завершено пуско-налагоджувальні роботи нової італійської лінії з виробництва карамелі на ВАТ “Рівненська кондитерська фабрика”. Проведено реконструкцію п’ятої технологічної лінії на ВАТ “Поліссяхліб”, що дало змогу розширити асортимент хлібобулочних виробів. Завершено комп’ютеризацію технологічного процесу в частині автоматизованої подачі та обліку борошна. Продовжує розширення виробничих площ з метою нарощування обсягів виробництва ЗАТ “Агроресурс. Крім того, у 2005 році до основного кола промислових підприємств увійшло п’ять нових: ЗАТ “Рівненський домобудівний комбінат” та ТОВ “Адена”, які працюють в галузі з виробництва неметалевих мінеральних виробів; ЗАТ “Рівнеборошно”, ТОВ “Хлібодар”, ДП “Соки Рікос”, які представляють харчову промисловість міста. Зазначені підприємства впевнено розвиваються, поступово збільшуючи обсяги виробництва. http://www.city-adm.rv.ua/

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог