Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Санаторно-оздоровчий комплекс „Корчагінець”

Неподалік Острога, в досить мальовничому сосновому лісі, розташований дитячий оздоровчий заклад „Корчагінець”.
Зараз тут є чудове футбольне поле, спортивні майданчики, багато обладнаних місць для відпочинку та проведення дозвілля. Функціонує комп’ютерна зала, бібліотека. Є великий басейн, в якому так люблять хлюпатися діти. Нещодавно пройшов фестиваль „Корчагінська кінохвиля”, який став одним із унікальних заходів, проведених будь-де на території України.
Вожаті, частина з яких сама виросла в „Корчагінці”, дбають про те, щоб відпочинок був цікавим та змістовним. Тут дуже насичена щоденна програма: проводяться конкурси та різноманітні ігри, змагання та туристичні походи. Діти мають можливість проявити себе творчо та знайти багато нових друзів.
До цього можна додати, що при умові офіційного працевлаштування та сплати внесків до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, застраховані особи мали приємну можливість „зекономити” на відпочинку своєї дитини. Адже Фонд компенсував частину вартості путівки до табору (в даному випадку 693 гривні).
Не зважаючи на кризові економічні процеси, які вносять свої корективи в повсякденне життя, Фонд в 2010р. продовжив практику придбання путівок в оздоровчих дитячих таборах за повну вартість та подальшої їх реалізації з батьківською доплатою, яка складає лише 10% від вартості путівки.
Нажаль, задовольнити в повному обсязі попит на такі путівки ми не можемо. Наразі ними по-можливості забезпечуються багатодітні сім’ї та діти, батьки яких мають невисокий рівень доходів. Однак, лише по Здолбунівській дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з початку літа значно здешевлені путівки отримали 70 дітей. Це небагато як на перший погляд, однак сімдесят сімей мали змогу оздоровити дитину, забезпечити їй дозвілля та якісне харчування.
Зараз розглядається можливість виділення додаткового фінансування з метою збільшення кількості придбаних путівок. Основною проблемою при вирішенні цього питання може стати недоотримання коштів Фондом в зв’язку із скороченням чисельності працівників та зниження фонду оплати праці і, відповідно, відрахувань по даному виду соціального страхування. Таким чином, вчасно та в повному розмірі сплачуючи внески, Ви створюєте передумови соціального захисту для себе і підростаючого покоління.
Подбаємо разом про здоров’я та відпочинок наших дітей!

С.Гридін - Директор Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
 

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог