Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

ТОВ "Алгоритм-Плюс"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Алгоритм-Плюс" засноване 28 березня 2008 року в м.Рівне, Україна.

Розробка під Linux

Компанія має великий досвід в розробці індивідуальних бізнес-рішень. Окремим напрямком є розробка програмного забезпечення під операційну систему Linux. Наші проекти працюють на таких популярних ОС як: Ubuntu, Fedora, RedHat та Raspbian. Звичайно, є багато розробок і під Windows платформу.

Веб-розробка

Останні розробки компанії "Алгоритм-Плюс" мають або додаткові web-модулі, або створенні безпосередньо з використанням Інтернет технологій. Спеціалісти компанії мають досвід використання основних, сучасних PHP-фрейморків: CodeIgniter, Yii2, Laravel. Професійно використовується базовий PHP. Для вирішення класичних рішень, таких як: інтернет-магазин, сайт нерухомості, сайт-візитка та інше, ми використовуємо сучасні CMS: WordPress, Joomla, Drupal.

SEO

SEO - це ціла наука і окремий напрямок комп'ютерного та Інтернет світу. Пошукові алгоритми постійно змінюються. В компанії "Алгоритм-Плюс" є спеціалісти, які постійно слідкую за змінами та мають великий досвід у сфері просування та аналізу сайтів.

Бази даних

Для нових проектів, ми намагаємося використовувати Open Source СУБД: FireBird, MySQL, PostgreSQL. Маємо сертифікованих спеціалістів по Oracle та Microsoft SQL Server.

Виконуємо роботи: ремонт пошкождених баз даних; відновлення втраченої інформації; оптимізація структури.

Контакти: 

Україна, м. Рівне.

info@algorithm-plus.com

+38 (0362) 43-00-47

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог