Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

ТРЦ "Чайка"

«Чайка» – один з найкращих торгово-розважальних центрів міста. Його було відкрито 23 серпня 2008 р.

Повне будівництво ТРЦ заплановано у 2 черги: 

1-ша (18 000 м2) – наявна будівля у 4 поверхи та зона автопаркіну (600 машиномісць):

– 0-й (цокольний) поверх: найбільший та найзручніший у місті супермаркет «Край» (загальною площею понад 5000 м2) та ряд торгових відділів різних товарних груп та послуг;

– 1-й та 2-й поверхи: це середні та крупні оператори роздрібної торгівлі серед яких: супермаркет електроніки та побутової техніки «Ельдорадо», відділи модного чоловічого та жіночого одягу та взуття, меблів, ювелірних виробів та сувенірів, товарів для дітей, косметики та парфумів, першокласного посуду, спортивного одягу та аксесуарів, товарів мобільного зв’язку, а також дитяча ігрова кімната.

– 3-й поверх: великий та зручний кафе-бар «Фешн», Інтернет-кафе, салон краси, клуб настільного тенісу, а також офісні приміщення.

  2-гу чергу будівницта торгово-розважального комплексу заплановано здати в експлуатацію на початку 2012 року. Вона являтиме собою 2-поверхову будівлю, нерозозривно зв’язану із вже наявною і теж міститиме ряд крупних та середніх мережевих операторів торгівлі, а також масштабні дитячий та дорослий розважальні комплекси, в які входитимуть: каток, боулінг, міні-кінотеатр, більярд, ігрові кімнати, фаст-фуди, та ще багато чого цікавого. Площа 2-ї черги становитиме 16500 м2.

Обидві черги в кінцевому рахунку створять масштабний комплекс нерозривно з’єднаних споруд загальною площею 32 000 м2 та парковку на 1500 машиномісць!

На разі на завершальній стадії ведуться будівельні роботи по зведенню першокласної локальної автостанції костопільського напрямку, що довершить архітектурний ансамбль території та ще більше оживить торговий центр та дасть додатковий потік відвідувачів та покупців.

Розробка проекту та унікальні архітектурні рішення «Чайки» належить відомому рівненському архітектору Миколі Шолудьку. ТРЦ «Чайка» – один із найбільш технічно облаштованих тогових центрів міста, адже це саме тут вперше в місті з’явилися ескалатори та травалатор, а токаж єдині у місті панорамні ліфти!

Варто зазначити за вдале розташування даного торгового центру: недалеко від центру Рівного у густонаселеному районі із зручною транспортною розв’язкою, що дозволяє легко дістатися сюди з будь-якого куточка міста та без проблем припаркуватися.

Починаючи із моменту відкриття, де виступали Світлана Лобода, Віталій Козловський та Ігор Кондратюк із проектом «Шанс», на «Чайці», постійно проводились усілякі концерти, промо-акції, розважальні програми, фото-виставки та фото-конкурси, дитячі лялькові вистави та караоке, масштабні та дрібні розіграші цінних призів та грошових сертифікатів, авто-раллі, тест-драйви та авто-шоу на парковці, квести по торговому центру,  рекламні кампанії від різних торгових марок, таких, наприклад як Львівське, Київстар та Діджус за участю відомих українських виконавців, серед яких Скрябін, Танок На Майдані Конго, От Вінта, Флайза тощо.

В серпні 2009 року рішенням рівненської міської ради у загальноміському рейтингу популярності ТРЦ «Чайка» було визнано переможцем у номінації «КРАЩИЙ ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»!

У тому ж 2009 році міністерством регіонального розвитку та будівництва України ТРЦ «Чайка» було визнано переможцем конкурсу на кращі будівлі та споруди в Україні здані в експлуатацію у 2008 році у номінації «КРАЩИЙ ОБЄКТ ТОРГІВЛІ»!!

Добра транспортна та автомобільна доступність, велика територія, наявність першокласної автостанції, відсутність локальних конкурентів, візуальна привабливість, інфраструктурна забезпеченість, наявність розважальних зон, постійна маркетингова діяльність та чітке адміністрування створюють ефективний комплекс для здійснення підприємницької діяльності орендарів та визначають лідируючий характер торгово-розважального центру «Чайка», що зарекомендував себе епіцентром свята, розваг, відпочинку та вишуканих покупок для рівнян та гостей міста.

Контакти: 
З питань оренди звертатися: тел.: 068-346-54-44
тел.: 067-364-05-44
e-mail: complex@rivne.com
З питань реклами в ТРЦ та на сайті звертатися: тел.: 067-588-47-28
e-mail: mail@chayka.rv.ua
e-mail: sapec@mail.ru
З питань загального харектеру звертатися: тел.: (0362) 24-64-35
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог