Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

ТзОВ "Фапомед Україна"

ТзОВ "Фапомед Україна" - підприємство з пошиття виробів для медичних закладів.Товариство з обмеженою відповідальністю "Фапомед Україна" зареєстровано 20 березня 2007 року в смт. Гоща Рівненської області.
Засновником товариства є іноземна компанія Акціонерне товариство "Фапомед Індустрія виробництва медично-хірургічних виробів" (Португалія). Основним видом діяльності компанії є виробництво швейних виробів для медицини, стерильних рукавичок та іншого медичного приладдя.
ТОВ "Фапомед Україна" є компанією зі 100% іноземним капіталом і створене з метою залучення іноземних інвестицій в Україну та в Рівненську область зокрема.
Загальна сума капітальних вкладень у будівництво та закупівлю обладнання становить 7 млн євро.
Загальна площа підприємства складає 4320 м кв.
Проектна потужність підприємства з пошиття швейних виробів для медичних закладів становить 4 млн штук виробів на рік.
У 2010 році планується виготовити 2,5 млн штук готової продукції, на кінець 2011 року - 4 млн штук. Для початку заплановано виробництво лише медичних халатів.
Виробництво виробів медичного призначення буде здійснюватися на спеціалізованому обладнанні провідних фірм Німеччини, Японії та Франції.
У 2009 році підприємство надасть роботу 70 працівникам. У 2010 році кількість робочих місць збільшиться до 420 осіб. Для працівників облаштовані роздягальні, кімнати для прийому їжі, душові кабіни.
Середня заробітна плата працівника цеху складатиме 1200 грн.
Виробництво є екологічно безпечним. На підприємстві встановлені 8 енергозберігаючих модулів нагріву.
Згідно з результатами тендеру будівництво підприємства здійснювала будівельна компанія ВАТ "Промтехмонтаж-2", м. Київ. Авторський нагляд за будівництвом проводила компанія-проектант ТОВ "Укрмашпроект".
Реалізація даного проекту стала можливою завдяки злагодженій роботі керівництва ТОВ "Фапомед Україна", облдержадміністрації, Гощанської райдержадміністрації та агенції "ІнвестІнРівне".
Створення у смт. Гоща такого підприємства дозволить значно пожвавити галузь легкої промисловості регіону, збільшити відрахування до місцевого бюджету та суттєво поліпшити ситуацію у сфері зайнятості населення.

Контакти: 

смт. Гоща Рівненської області

Причіплений файлРозмір
P1130914.jpg214.05 КБ
P1130893.jpg239.57 КБ
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог