Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

У Квасилові 17 вересня 2012 року в День професійного свята рятувальників МНС відкрили пам’ятник «Постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Пам’ятна стела розташувалася в мальовничому місці поруч з центральною площею Квасилова. Рятувальники МНС надали відчутну допомогу в благоустрої всієї прилеглої території. Участь в заходах взяли заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Губанов, голови райдержадміністрації Василь Карпенчук та райради Микола Свінтозельський, виконуючий обов’язки начальника Територіального управління МНС області Сергій Крук, місцеві ліквідатори, громадськість, школярі. Право відкрити пам’ятник було надано представнику від влади Олексію Губанову, селищному голові Дмитру Крету та керівнику районної Спілки "чорнобильців" Павлу Арсеновичу. Після хвилини мовчання за полеглими внаслідок найбільшої у світі техногенної аварії, перед присутніми виступив голова громадського об’єднання Рівненської області „Союз. Чорнобиль.” Георгій Хиля. Він висловив щиру вдячність усім ліквідаторам, що ризикуючи власним життям і здоров’ям, гідно виконували всій службовий та громадянський обов’язок, рятуючи тим самим людство від неминучої катастрофи. Присутні вшанували пам'ять героїв-ліквідаторів покладанням вінків та квітів до пам’ятника «Постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи». http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?t=1347885240

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог