Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Українська соломка

Високої майстерності та художньої досконалості в мистецтві соломоплетіння досяг майстер народного мистецтва України Микола Огородник із м.Здолбунів на Рівненщині. Понад два десятки років захоплюється майстер своєю улюбленою справою. З високою майстерністю і невичерпною фантазією створює , як традиційні вжиткові вироби із соломи, так і сучасні високохудожні вироби, які завжди зачаровують глядачів на виставках, ярмарках, в музеях. За цей час автор оригінальних солом\'яних виробів взяв участь в десятках виставок: від невеликих одноденних до всеукраїнських та міжнародних.

Микола Огородник не обмежується лише створенням художніх виробів із соломи, а й з глибоким ентузіазмом вивчає історичне минуле соломоплетіння, його традиції, побутування серед певних груп населення. Крім того навчає соломоплетінню молодь, ділиться секретами своєї майстерності.

Контакти: 

Майстер народного мистецтва соломоплетіння Микола Огородник м.Здолбунів, дом.т.8(036-52) 2-23-39E-mail: weha@mail.ru

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог