Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

ВАТ "Рокитнівський скляний завод"

Голова правління - Мініч Григорій Іванович

ВАТ "Рокитнівський скляний завод"- підприємство, що засноване в 1898 році та має понад віковий досвід в галузі скловиробництва.

На даний час у виробництві задіяне склоформуюче устаткування передових світових виробників:
- склоформуючих машин - чеської фірми "Sklostroy";
- формокомплектів - компаній "Heye" (Польща), "Omco" (Хорватія), "Glass Technology" та "Schrader" (Німеччина).

Для контролю якості використовується сучасне контрольно-інспекційне обладнання, зокрема багатофункціональні контрольні машини марки М-1 (Франція). Цех склотарного виробництва оснащений автоматизованими палетизаторами, які упаковують склотару на піддони і загортають її в термоусадочну плівку.

Підприємство повністю забезпечене складськими приміщеннями, що дозволяє зберігати продукцію в технологічно і природно сприятливих умовах. Згідно укладених договорів, продукція оперативно відвантажується споживачам автомобільним і залізничним транспортом.

В результаті використання високотехнологічного обладнання та якісної сировини, ми отримуємо продукцію, яка гідно конкурує на ринку скловиробів. Підприємство спеціалізується на виробництві ексклюзивної склотари, яку потребує сучасний споживач.
Наша продукція відповідає європейським стандартам якості і здатна задовольнити найвибагливіші смаки. Тісна співпраця з існуючими споживачами продукції та постійне спілкування з потенційними замовниками приводить до усталених партнерських стосунків з клієнтами.

Саме тому, на сьогодні нашими партнерами є провідні компанії та їх бренди, такі як "Оболонь", "Джин-тонік", "Самба", "Fantasy" "Таврія", "Олімп", "5 капель", "Sprite", "Котнар", "Чизай", "Мягков", "Коблєво", "Старий Друже", "Шейк", "Шустов", "Одеський коньячний завод", "Французький бульвар", "Благов", "Гетьман", "Пісня", "Первак", "Ужгородський коньячний завод".

Контакти: 

Адреса: вул. Пролетарська, 18, м. Рокитне, Рівненська обл., 34200, Україна Телефон: +38(03635) 2-14-41, 2-21-86, 2-24-52

скло1
 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог