Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Відділ реєстрації актів цивільного стану Дубровицького районного управління юстиції Рівненської області

Відділ реєстрації актів цивільного стану Дубровицького районного управління юстиції Рівненської обла

Інформація про діяльність Дубровицького РАГСу.

Начальник відділу: Чернюк Ніна Василівна.

Графік роботи відділу: · понеділок-четвер: з 9.00 до 18.15; · п’ятниця: з 9.00 до 17.00; · вихідні: субота, неділя; · прийомний день понеділок з 10.00 до 17.00.

Розмір державного мита, яке справляється відділом: за видачу повторних свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану – 0,51 грн., за внесення змін, доповнень, виправлень в записи актів – 0,34 грн., за заяву про вступ в шлюб – 0,85 грн., за зміну імені, первинну – 5,10 грн., повторну – 51 грн., за розірвання шлюбу за спільною згодою – 8,5 грн., по вироку суду – 0,51 грн.

Документи, необхідні в зв’язку з: · поданням заяви про вступ в шлюб – паспорти або паспортні документи осіб, що вирішили вступити в шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо попередній шлюб був розірваний), свідоцтво про смерть (якщо один з попереднього подружжя помер), довідка про сімейний стан та паспорт, перекладені на українську мову і нотаріально засвідчені, якщо один(на) з осіб є громадянином іншої держави.

· народженням дитини – довідку з лікувальної установи, де народилась дитина, паспорти батьків та свідоцтво про їх шлюб, якщо мати дитини перебуває в зареєстрованому шлюбі та паспорт матері і довідку лікувальної установи, де народилась дитина, якщо мати дитини не перебуває в зареєстрованому шлюбі.

· розірванням шлюбу – за спільною згодою – паспорти або паспортні документи подружжя та свідоцтво про шлюб. За рішенням суду – паспорт або паспортний документ та рішення суду про розірвання шлюбу. За вироком суду – паспорт або паспортний документ та вирок суду про позбавлення волі другого з подружжя на термін більше 3 років.

· визнанням батьківства – паспорти або паспортні документи батьків, свідоцтво про народження дитини та про шлюб батьків (якщо батьки перебувають в зареєстрованому шлюбі).

· зміною імені – паспорт або паспортний документ, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, якщо особа перебуває в шлюбі, свідоцтво про розірвання шлюбу, якщо особа в розірваному шлюбі, свідоцтва про народження неповнолітніх дітей, фотографія.

· смертю – лікарське свідоцтво про смерть або рішення суду про встановлення факту смерті, паспорт або паспортний документ померлого, заявника, військовий квиток померлого, якщо померлий був військовозобов’язаний.

Характеристика послуг: На підставі Примірного положення про порядок надання відділами реєстрації актів цивільного стану додаткових платних послуг правового та технічного характеру громадянам та організаціям, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 01.08.2003 р. № 94/5 розроблені тарифи на додаткові платні послуги правового та технічного характеру, затверджені наказом Рівненського обласного управління юстиції 2 лютого 2001 р. № 15.

Основні види послуг, що надаються відділом: організація та проведення індивідуальних урочистих та напівурочистих одружень з 25,0 грн., та 15,0 грн. відповідно, музичний супровід (фонограма) – 10 грн., надання на прохання громадян приміщення відділу реєстрації актів цивільного стану для приватних фотографів – 3,0 грн., відеорепортерів – 6,0 грн., перевірка даних щодо наявності запису акта про шлюб та видача довідки про сімейний стан громадянам України та особам без громадянства відділом реєстр рації актів цивільного стану – 15,0 грн. Обслуговування громадян у вихідні дні – в подвійному розмірі.

Контакти: 

м. Дубровиця Рівненської області, вул. Воробинська, 4. Тел.: 2-10-89.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог