Опитування

Наскільки Вам згодилося у Вашій нинішній роботі та вища освіта, яку Ви отримали?:

Лічильники

Яндекс.Метрика

Погода в м.Рівне

Відділ реєстрації актів цивільного стану Кузнецовського міського управління юстиції

Відділ реєстрації актів цивільного стану Кузнецовського міського управління юстиції

Відділ реєстрації актів цивільного стану Кузнецовського міського управління юстиції Рівненської області, прийом громадян, подання заяви, реєстрація народження дитини, реєстрація розірвання шлюбу, реєстрація смерті, заява на зміну імені, визнання батьківства, державне мито.

Документи, які необхідні для подання заяви: Особи, які бажають зареєструвати шлюб, зобов’язані пред’явити на посвідчення їх особи паспорт або паспортний документ. Жінка або чоловік, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб тільки при пред’явлені документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть одного з подружжя, судове рішення або висновок відділу реєстрації актів цивільного стану про визнання шлюбу недійсним).

Іноземці та особи без громадянства для реєстрації шлюбу в Україні повинні пред’явити національний паспорт або паспортний документ з відміткою про реєстрацію уповноваженого органу щодо законності їх перебування в Україні. Якщо в паспортах або паспортних документах цих осіб відсутні відомості про сімейний стан їх власників, то вони повинні одночасно подати документи про те, що не перебувають у шлюбі, виданий компетентним органом країни свого громадянства або країни постійного проживання, та легалізований консульською установою або дипломатичним представництвом України в цій країні. Зазначені документи можуть бути також видані або легалізовані консульською установою або дипломатичним представництвом цієї країни в Україні та легалізовані Департаментом консульської служби Міністерства закордони справ України, Якщо документи іноземців, осіб без громадянства, які є підставою для реєстрації шлюбу, складені іноземною мовою, до них обов’язковою додається переклад тексту на українську мову, достовірність якого засвідчується консульською установою або дипломатичним представництвом України за кордоном.

Реєстрація народження проводиться при пред’явленні: · медичного свідоцтва про народження форми № 103/0-95. У виняткових випадках у разі народження дитини вдома чи в іншому місці без надання медичної допомоги факт і час її народження підтверджуються підписами двох свідків, присутніх при пологах, а також медичною довідкою про перебування дитини під наглядом лікувального закладу (форма № 103-1/0-96).

Медична довідка заповнюється лікарем-педіатром, під наглядом якого перебуває новонароджений, і засвідчується підписом керівника лікувально закладу і печаткою;

· паспорта або паспортних документів, що посвідчують особи батьків (одного з них). Якщо документ, який посвідчує особу одного з батьків, з поважних причин не може бути пред’явлений, то відомості про другого з батьків зазначаються на підставі свідоцтва про шлюб;

· документа, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб, заява матері, спільна заява матері та батька дитини, заява про визнання батьківства).

Заяву про реєстрацію народження дитини батьки зобов’язані подати невідкладно, але не пізніше одного місяця з дня народження дитини, а заклади охорони здоров’я при народженні мертвої дитини не пізніше трьох діб.

Невиконання цього обов’язку є підставою для покладення на батьків дитини та керівника закладу охорони здоров’я відповідальності, установленої законом.

Реєстрація розірвання шлюбу проводиться за місцем проживання подружжя або одного з них. Реєстрація розірвання шлюбу на підставі рішення суду провадиться за письмовою заявою подружжя або одного з них при пред’явленні копії рішення (витягу з рішення суду) про розірвання шлюбу, що набрало чинності, а також паспорта, квитанції про сплату встановленої судом суми державного мита. Реєстрація розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя передбачає особисту присутність подружжя, та відсутність у подружжя спільних дітей. До заяви про розірвання шлюбу має бути додане свідоцтво про шлюб та паспорт, що посвідчує їх особу. Якщо один з подружжя визнаний у встановленому законом порядку безвісно відсутнім, недієздатним унаслідок душевної хвороби, недоумства, засудженні за вчинення злочину до позбавлення волі на строк не менше трьох років, то реєстрація розірвання шлюбу проводиться за місцем проживання другого з подружжя на підставі постанови реєстрації актів цивільного стану. Дo заяви про розірвання шлюбу додаються копія або виписка рішення і визнання другого з подружжя безвісно відсутнім чи недієздатним унаслідок душевної хвороби чи недоумства, або копія чи виписка з вироку суду про засудження його до позбавлення волі на строк не менше трьох років та паспорт ініціатора розірвання шлюбу.

Реєстрація смерті проводиться на підставі: лікарського свідоцтва про смерть або фельдшерської довідки про смерть, видані лікувальним закладом рішення суду про встановлення факту смерті чи оголошення громадянина померлим, а також повідомлення з місць позбавлення волі, надіслане разом з лікарським свідоцтвом про смерть. Заява про реєстрацію смерті повинна бути зроблена не пізніше трьох діб дня смерті чи виявлення трупа. Особа, яка звернулась щодо реєстрації смерті, повинна пред’явити свій паспорт та паспорт померлого.

При поданні заяви про зміну імені громадяни пред’являють паспорт, особа, яка досягла 16-річного віку – паспорт або свідоцтво про народження, а особа, яка досягла 14-річного віку – свідоцтво про народження, а також квитанцію про сплату державного мита.

До заяви про зміну імені додаються:

· свідоцтво про народження заявника;

· свідоцтво про шлюб (якщо заявник перебуває у шлюбі);

· свідоцтво про розірвання шлюбу (якщо шлюб розірвано);

· свідоцтво про народження неповнолітніх дітей;

· документ, що підтверджує зміну власного імені батька;

· фотокартка.

Фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, має право за згодою батьків або одного з батьків, з ким вона, проживає, чи піклувальника змінити своє прізвище та ім’я. Для визнання батьківства необхідна спільна заява матері та батька дитини або за заявою чоловіка, який вважає себе батьком дитини. Паспорта або паспортні документи, що посвідчують особи заявників. Спільна заява матері і батька, які не перебувають у шлюбі між собою може бути подана як до, так і після народження дитини до державного органу реєстрації актів цивільного стану. У разі подання заяви до народження дитини до неї додається довідка медичного закладу про вагітність жінки.

Особа, яка бажає усиновити дитину, подає заяву про усиновлення до суду. Усиновлювачем дитини може бути повнолітня дієздатна особа. Усиновлювачем може бути особа, що старша за дитину, яку вона бажає усиновити, не менш як на п'ятнадцять років. У разі усиновлення повнолітньої особи різниця у віці не може бути меншою, ніж вісімнадцять років. Усиновлювачами можуть бути подружжя.

Державне мито:

· Заява на реєстрацію шлюбу – 0,85 коп.;

· Розірвання шлюбу за заявою подружжя, яке не має дітей – 8,50 грн.;

· Розірвання шлюбу за заявою одного з подружжя – 0,51коп.;

· Зміна імені – 5,10 грн.;

· Виправлення і доповнення – 0,34 грн.;

· Повторна зміна імені – 51,0 грн.;

· Повторне свідоцтво – 0,51 грн.

ГРОМАДСЬКИЙ ЦЕНТР м. КУЗНЕЦОВСЬК “МРІЯ” ОБРЯДОВИЙ САЛОН Працює: з 900 до 1900 Перерва з 1400 до 1500 субота, неділя - з 900 до 1500.

Контакти: 

громадський центр "Мрія". 34400, Рівненська область, м. Кузнецовськ, майдан Незалежності, 1, відділ РАЦС. Керівник відділу – Комаринська Ольга Олександрівна; Телефони: · керівника – 8 (236) 2-26-83, · спеціалістів – 3-75-70. Прийом громадян відділу: · понеділок – з 10.00 до 12.00, з 14.30 до 17.00. Реєстрації актів цивільного стану: · вівторок – з 10.00 до 12.00, 14.30 до 17.00; · четвер – з 10.00 до 12.00, 14.30 до 17.00.

 
 

Я РЕПОРТЕР

Шановні відвідувачі! У вас є можливість поділитися своїми новинами. Надсилайте їх на пошту rovno8@gmail.com або через форму контактів.

Ми виберемо найцікавіші і опублікуємо. Вас почують сотні людей, що заходять на сайт. А якщо ви прикладете фотографії, то і побачать.

Kаталог